Technologia

25.02.2022 13:39

Peryferia DLA GRACZY za 550 PLN – nowy film moreleTV

moreleTV Newsy Zakupy
7
0
0
7
0

Peryferia dla graczy z ograniczonym budżetem są tematem wiecznie żywym. Na szczęście producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i chłopaki z moreleTV trzymają rękę na pulsie. Zobacz, co znaleźli.

Kupić peryferia dla graczy za 550 złotych – niełatwe zadanie. Z pomocą przychodzą Stilgar i Radyjko z moreleTV, gdzie każdy stara się zebrać jak najlepszy komplet dla gracza. Jest jedna znacząca różnica w tym filmie w porównaniu do poprzednich – Stilgar i Radyjko starli się na żywo podczas livestreamu.

Panowie musieli skompletować zestaw składający się z maty do grania, myszki gamingowej, odpowiedniej klawiatury i słuchawek z mikrofonem. Każda z kategorii jest bogata w ogromną bazę produktów do wyboru, więc autorzy filmu mieli pole do popisania się wiedzą. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z livestreamu, który odbył się 24 lutego o godzinie 18.00, a także śledzenia kanału moreleTV na Youtube. Kto wie, może nadchodzi więcej takich spotkań na żywo?

A jaki zestaw Ty byś złożył? Masz jakiś pomysł, który Radyjko i Stilgar pominęli? Nie zapomnij się tym podzielić w komentarzach!

Chcesz skonfigurować i zamówić idealny komputer dla siebie? Wiemy, że nie jest to takie proste, na jakie wygląda… Wszystkim spragnionym pomocy w tym trudnym zadaniu polecamy nasz obszerny materiał: Konfigurator zestawu komputerowego PC. Wybieramy podzespoły do wymarzonego peceta. W artykule omawiamy dokładnie wszystkie kwestie, jakie należy brać pod uwagę podczas zakupu sprzętu komputerowego. Konfigurator zestawu komputerowego PC to narzędzie, które pomoże laikom w zbudowaniu pierwszego, w pełni autorskiego komputera. Dzięki niemu i kilku naszym wskazówkom każdy poradzi sobie z doborem pasujących do siebie podzespołów, zapewniających odpowiednią wydajność.

Sprawdź też:

7
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.