dysk zewnętrzny Patriot SSD Transporter

Technologia

16.11.2023 12:49

Patriot przedstawia Transporter – nową linię przenośnych i wydajnych dysków SSD

Komputery Newsy Peryferia
1
0
0
1
0

Dyski SSD to jedna z najbardziej rewolucyjnych rzeczy, jeśli chodzi o nowoczesne nośniki danych.

Przez wiele lat zmuszeni byliśmy do korzystania ze znacznie mniej wydajnych dysków talerzowych, ale na szczęście to już przeszłość. Patriot, czyli jeden z najbardziej znanych producentów komponentów bazujących na półprzewodnikach sobie doskonale zdaje z tego sprawę, a dowodem na to jest nowy dysk Transporter. Co potrafi?

Przenośne dyski SSD można wykorzystać na wiele różnych sposobów i znajdują one zastosowanie zarówno w domu, jak i w przedsiębiorstwach. Mogą pełnić funkcję magazynu danych czy nawet być wykorzystywane do bardzo wymagających zadań związanych z fotografią i filmami. Patriot Transporter doskonale sprawdzi się w obu tych przypadkach.

Sprawdź też: Dysk zewnętrzny SSD Kingston XS1000 – nowy król opłacalności?

Transporter, dzięki pełnej kompatybilności z interfejsem USB 3.2, zapewnia aż 1000 MB/s przepustowości zarówno przy odczycie, jak i zapisie danych. To nawet 10x więcej niż w przypadku zwykłych, przenośnych dysków talerzowych HDD. Taka prędkość dostępna jest dla komputerów PC oraz Mac i operuje na zasadzie Plug and Play. Nie musisz instalować żadnych sterowników.

Dysk przenośny Transporter dostępny jest w różnych konfiguracjach

Transporter dostępny będzie na półkach sklepowych do końca listopada w aż czterech wariantach pojemnościowych – 512 GB, 1 TB, 2 TB oraz 4 TB. Poniżej znajdziesz sugerowane przez producenta ceny.

  • 512 GB – 219 zł
  • 1 TB – 389 zł
  • 2 TB – 599 zł
  • 4 TB – 1099 zł
-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu
1
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *