Władca Pierścieni zostanie wzbogacony o pełnometrażowy film animowany. - SCROLL

Rozrywka

15.02.2022 10:36

Władca Pierścieni otrzyma film animowany – znamy datę premiery

Filmy i seriale Newsy
9
0
0
9
0

Władca Pierścieni zarysował świat, który ma nieograniczony potencjał, żeby pomieścić jeszcze wiele historii. Nowym filmem animowanym, który ma nam przybliżyć jego historię jest Lord of the Rings: War of the Rohirrim. Kiedy? Niebawem.

Władca Pierścieni jako marka dostanie wiele dodatków w tym roku. Niedawno poznaliśmy planowaną datę premiery Pierścieni Władzy (2 września 2022) a teraz dowiadujemy się, że The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim ma pojawić się 12 kwietnia 2022 roku. Według doniesień film animowany będzie miał premierę kinową. W chwili obecnej nie mamy informacji kiedy, na których i czy w ogóle się pojawi na platformach streamingowych.

The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim ma przybliżyć nam historię królestwa Rohanu w czasach legendarnego króla Helma Żelaznorękiego (eng. Helm Hammerhand). W tamtych czasach Śródziemia, konfliktów było pod dostatkiem, więc twórcy mieli z czego wybierać. Za reżyserię jest odpowiedzialny Kenji Kamiyama (Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, Blood: The Last Vampire), a scenariusz został napisany przez Jeffrey’a Addissa wraz z Willem Matthewsem. Dodatkowo w projekt zaangażowani zostali Richard Taylor, John Howe oraz Alan Lee, którzy już wcześniej pracowali z materiałem Władcy Pierścieni i cieszą się uznaniem wśród fanów. Co do obsady LotR: The War of The Rohirrim nie dostaliśmy jeszcze informacji,. Jednak wnioskując z faktu dzielenia się datą premiery, możemy spodziewać się, że nastąpi to niedługo.

Jako miłośnik świata wykreowanego przez J.R.R. Tolkiena, podchodzę do nowych projektów z lekką obawą, która przemieszana jest z nadzieją na poznanie nowych ciekawych historii osadzonych w Śródziemiu. Wątpię by było to tak epickie jak szarża Rohirrimów z Władca Pierścieni: Powrót Króla, jednak może dostaniemy sceny godne zapamiętania. Sądzisz, że nowe projekty sprostają oczekiwaniom fanów? Jaką inną historię chciałbyś zobaczyć na wielkim ekranie? Podziel się z nami w komentarzu. 

Interesuje Cię sprzęt firmy Apple, a może masz już iPhone’a albo MacBooka? Regularnie donosimy o wszystkim, co dotyczy kultowej firmy. Od nas dowiesz się, jakie plany ma Apple na przyszłość! A wyglądają one dość obiecująco, jednych zainteresują Gogle AR, a innych elektryczne i autonomiczne samochody tego producenta. Jak co roku, gorący okres zapowiada się na jesień, kiedy to pewnie zobaczymy iPhone 14. Apple osiągnęło niebywały sukces, toteż często zastanawiamy się na łamach Scrolla, skąd się on wziął i czym wyróżniają się produkty tej firmy. Śledźcie nas na bieżąco – na pewno dowiecie się, dlaczego 4 z 5 najpopularniejszych smartfonów to iPhone!

9
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *