1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Wielkie kłamstewka sezon 3. – kiedy się go spodziewać? Premiera, fabuła – wszystko o serialu HBO GO

Rozrywka

1 tydzień temu

Wielkie kłamstewka sezon 3. – kiedy się go spodziewać? Premiera, fabuła – wszystko o serialu HBO GO

Filmy i seriale
2
0
0
2
0

Wielkie kłamstewka to miniserial, który zdobył serca widzów i krytyków. Czy planowana jest premiera 3. sezonu? Kiedy fani mogą spodziewać się kolejnych odcinków serialu HBO?

Serial Wielkie kłamstewka – informacje o hicie HBO

Serial Big Little Lies (Wielkie kłamstewka) szturmem wdarł się na sam szczyt zestawień najlepszych produkcji odcinkowych. Światowa premiera serialu miała miejsce 19 lutego 2017 r., w Polsce natomiast odcinek premierowy pojawił się już dzień później. Wciągająca historia została zaczerpnięta z bestsellera autorstwa Liane Moriarty, która stała się jednym z autorów scenariusza, obok Davida E. Kelley’ego.

wielkie kłamstewka sezon 3

Wielkie kłamstewka sezon 3. – kiedy będzie premiera? Czy serial jest już nakręcony?

Pogłoski o stworzeniu sezonu 3. pojawiały się tuż po finale części 2. Dochodzą do głosu wątpliwości, czy aby na pewno potencjał historii nie został już wyczerpany. Jednakowe niepokoje miały miejsce przed realizacją sezonu 2., który mimo wszystko zdobył uznanie. Wciąż nie jest pewne, czy kolejne odcinki w ogóle powstaną, chociaż fani z pewnością żywią na to głębokie nadzieje. Skoro poprzednie części odniosły wielki sukces, nie wydaje się, aby twórcy chcieli rezygnować z takiego potencjału. 

Nicole Kidman, grająca jedną z głównych ról, utrzymuje, że rozmowy na temat produkcji trwają. Zarówno ona, jak i Reese Witherspoon są tym żywo zainteresowane. Z drugiej jednak strony twórca serialu, David E. Kelley, twierdzi, że głównym problemem mogą okazać się bardzo napięte harmonogramy aktorów, zaangażowanych już w inne projekty.

Informacje o fabule Big Little Lies

Monterey to spokojne nadmorskie miasteczko, w którym mieszka Madeline (Reese Witherspoon) i Celeste (Nicole Kidman) – pełne poświęcenia matki, żony, oddane przyjaciółki o skrajnie różnych charakterach. Pierwszą cechuje przebojowość i otwartość, drugą natomiast – utrzymywanie dystansu. Czy jest tutaj miejsce na wciągającą fabułę? Jak najbardziej. Kalifornijska miejscowość staje się tłem dla wstrząsających wydarzeń, a kobiety głównymi postaciami intryg doskonale przyciągających uwagę widza. Czego dotyczy akcja serialu?

Sprawdź: Ginny and Georgia – kiedy sezon 2.? Premiera i wszystkie informacje o serialu

Przyjaciółki muszą mierzyć się z własnymi traumami i dramatami domowymi, skrzętnie ukrywanymi przed otoczeniem. Dochodzą do tego też pierwsze spięcia między dziećmi mieszkańców miasteczka, co pociąga za sobą szereg zdarzeń mających ogromny wpływ na życie głównych bohaterek.

Wielkie kłamstewka – obsada serialu. Kogo możemy spodziewać się w 3. sezonie?

O obsadzie sezonu 3. nie wiemy zbyt wiele. Nie wydaje się, aby miała zostać mocno zmieniona, chociaż Nicole Kidman w wywiadach po finale sezonu 2. wspominała o rezygnacji kilku osób dotychczas zaangażowanych w produkcję. Pewne jest natomiast, że nie zabraknie ani Kidman, ani Witherspoon, które swoim talentem aktorskim przyczyniły się do sukcesu Big Little Lies. Ich kreacje zdobyły duże uznanie widzów.

Inne seriale podobne do Wielkich kłamstewek

Jeśli lubisz rozrywkę, która obok relaksu dostarczy Ci również powodów do refleksji, Wielkie kłamstewka z pewnością są dla Ciebie. Istnieje też wiele produkcji posiadających z nimi wspólny mianownik. Należy do nich między innymi serial The Affair opowiadający o ojcu czworga dzieci (początkującym pisarzu) czy też Olive Kitteridge skupiający się na zniewalających konwenansach. Zaciekawi Cię też tytuł Gotowe na wszystko, czyli serial o zbrodni na przedmieściach.

Plany trzeciego sezonu serialu Wielkie kłamstewka to na razie wielka niewiadoma. Twórcy nie podają żadnej konkretnej informacji na temat tego, kiedy ewentualnie mogłyby rozpocząć się nad nim prace. Jeśli jesteś fanem poprzednich sezonów, z pewnością ucieszy Cię jednak fakt, że Nicole Kidman, odtwórczyni jednej z głównych ról i zarazem producentka serialu, wciąż uznaje kontynuację produkcji za jak najbardziej możliwą.

Sprawdź: The Boys sezon 3 – kiedy premiera? Wszystko, co musicie wiedzieć o najnowszym sezonie

2
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.