uncharted 4

Rozrywka

26.11.2021 10:40

Uncharted 4 PS5 bez trybu multiplayer. Jest czego żałować?

Gry Newsy
10
0
0
10
0

Uncharted 4 to jedna z najpopularniejszych gier, jakie ukazały się na konsolę Sony PlayStation 4. W wersji Uncharted: Legacy of Thieves Collection, która trafi na platformy PC i PS5, pozbawiona została trybu dla wielu graczy.

Jeżeli Waszą platformą do gier jest Sony PlayStation, z pewnością wielokrotnie słyszeliście o serii Uncharted. To jedna z najsłynniejszych, ekskluzywnych produkcji, jakie do tej pory ukazały się właśnie na konsole tego japońskiego producenta. W 2022 roku, nastąpią w tym aspekcie znaczące zmiany. Wraz z premierą Uncharted: Legacy od Thieves Collection, gra przestanie być tytułem ekskluzywnym. Ukaże się bowiem na platformie PC. Na tym jednak wcale nie koniec zmian.

Serwis Comicbook przyjrzał się ocenie, jaką nowa produkcja otrzymała od organizacji ESRB. To właśnie z niej wynika, że w grze zabraknie trybu multiplayer.

Uncharted: Legacy of Thieves tylko dla jednego gracza

Dla przypomnienia, ESRB zajmuje się certyfikacją gier pod względem dopuszczenia do korzystania przez osoby małoletnie. Zgodnie z opublikowaną oceną, na liście zagrożeń, pojawiających się w Legacy of Thieves znalazły się krew, wulgarny język, alkohol i wyroby tytoniowe, a także przemoc.

Tym, co najbardziej istotne, z perspektywy dorosłego gracza, jest adnotacja, jakoby w grze nie pojawiały się żadne elementy interaktywne. To właśnie wśród tych elementów interaktywnych powinna znaleźć się informacja o trybie wieloosobowym. Jej brak wydaje się mówić wprost – po prostu go nie zaimplementowano.

Wygląda na to, że na zawartość Uncharted: Legacy of Thieves, złożą się wyłącznie kampanie dla jednego gracza, z poszczególnych części gry. Jednak jak zauważają sami gracze, to właśnie tryb jednoosobowy jest tym, co w serii Uncharted najistotniejsze, dlatego brak multiplayer, jak najbardziej, można zaakceptować.

To nie koniec nowości dla miłośników gry

Fakt iż Uncharted: Legacy of Thieves zostało ocenione przez ESRB oznacza, że jesteśmy już bliżej niż dalej premiery. Do tej pory wiadomo było, że produkcja ukaże się w 2022 roku, jednak w bliżej nieokreślonym momencie. Teraz wszystko wskazuje na to, że debiut odbędzie się już w pierwszych miesiącach nowego roku.

Warto pamiętać, że na 18 lutego zaplanowano premierę filmu zrealizowanego na kanwie gry: Uncharted: The Movie. Czyżby gra miała ukazać się tego samego dnia?

Odpowiedź poznamy już wkrótce.

Przeczytaj również: Uncharted — historia serii gier. Najważniejsze informacje o kultowej serii z konsol PlayStation

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *