1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Two Point Campus zostanie wydane przez Cenega

Rozrywka

02.02.2022 12:23

Two Point Campus zostanie wydane przez Cenega

Gry Newsy
6
0
0
6
0

Two Point Campus, czyli najnowsza produkcja Two Point Studios, zostanie wydana na rodzimym rynku przez firmę Cenega! Kiedy premiera, czym jest edycja rekrutacyjna oraz na których konsolach pojawi się gra?

Jak donosi Cenega Two Point Campus zadebiutuje na polskim rynku już 17 maja 2022 roku i pojawi się na konsolach Xbox Series S|X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Gra ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy).

Two Point Campus – zbuduj uniwersytet swoich marzeń! 

Two Point Hospital, czyli poprzednia gra Two Point Studios spotkała się z naprawdę bardzo pozytywnym odbiorem wśród graczy (“Bardzo pozytywne” recenzje na Steam, czy też 96% pozytywnych opinii na google). 

W nowej grze Two Point Studios twórcy pozwolą nam na stworzenie uniwersytetu swoich marzeń. Wyłącznie od Ciebie będzie zależało, jak wyglądać będzie studenckie życie uczniów, dlatego należy dbać o ich dobre samopoczucie. Zadowolony student to dobre oceny, a odpowiednie noty przekładają się na prestiż instytucji. 

Zarządzanie kampusem ma być bardzo złożone, ale jednocześnie niezwykle przystępne dla gracza, zupełnie jak to miało miejsce w przypadku Two Point Hospital. Poza projektowaniem samego budynku oraz akademików i pokojów w nich będzie trzeba jakoś tym wszystkim zarządzać. Każdy z uczniów ma swoje unikalne cechy charakteru, dlatego trzeba zadbać o zaspokojenie potrzeb każdego z nich. Można tego dokonać np. poprzez zapisywanie ich na przeróżne kursy, które zwiększą ich umiejętności.

Tym sposobem uczniowie mogą brać udział np. w zajęciach Gastronomii, gdzie będą się szkolić na mistrza kuchni. Dla technologicznych freaków przewidziana jest np. robotyka, na której to wraz z wykładowcami będą zajmować się budowaniem robotów. Dostępnych opcji jest naprawdę wiele, dlatego mądrze je wykorzystaj!

two point campus
Tak oto prezentuje się edycja rekrutacyjna – całkiem ładne wydanie! | źródło: materiały prasowe

Edycja Rekrutacyjna. Co wchodzi w jej skład?

Kupując fizyczne wydanie Two Point Campus, otrzymuje się tzw. “Edycję Rekrutacyjną”. Co wchodzi w jej skład?

  • Wyjątkowe opakowanie;
  • Papierową mapę kampusu (format nieco większy, niż A3);
  •  Pakiet Two Point Bonus DLC, zawierający ekskluzywne przedmioty w grze zarówno dla Two Point Campus, jak i Two Point Hospital*. Będziesz mógł udekorować swoje ogrody „Topiarami” w kształcie litery U, zaspokoić swoje pragnienie nauki dzięki „Fontannie Wiedzy” i zdobyć swoją własną „Perłę Mądrości”;
  • 14-stronicowy prospekt uniwersytecki zawierający szczegóły dotyczące zajęć w grze, udogodnień, stowarzyszeń i innych rozrywek w Two Point Campus.

Cena gry wynosi 175 zł na wszystkie platformy. Więcej informacji na jej temat znajdziesz na oficjalnej stronie Two Point Campus. Poniżej możesz obejrzeć oficjalny zwiastun produkcji:

Reklama

Graliście w Two Point Hospital? Jak tak, to podobało wam się? Czekacie może na Two Point Campus? Koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach! 

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

Sprawdź też:

6
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.