1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Trailer GTA 6 w tym roku? Znany leakster potwierdza

Rozrywka

16.02.2022 11:42

Trailer GTA 6 w tym roku? Znany leakster potwierdza

Gry Newsy
13
0
2
13
0

Po oficjalnym potwierdzeniu trwających prac nad GTA 6, fani serii gromadzą wszystkie informacje dotyczące nowej odsłony – nawet te najbardziej niedorzeczne. Tym razem mamy jednak przypadek przecieku od osoby, której przewidywania są często prawdziwe. O co chodzi?

Trailer GTA 6 miałby pojawić się w tym roku – są to słowa jednego z użytkowników GTAForums, znanego pod pseudonimem Tez2. Czy warto brać je na poważnie? Należy zaznaczyć, że jest on najbardziej wiarygodnym źródłem informacji dotyczących tytułów Rockstara. Jego przewidywania często okazywały się trafne, nawet gdy gracze podchodzili do nich z dużą dawką sceptycyzmu.

Jeżeli wszystko potoczy się zgodnie z jego słowami, można pokusić się o określenie dokładniejszej daty premiery na podstawie poprzednich gier Gwiazd Rocka. Studio znane jest z ogłaszania swoich gier na jesieni – przykładem będzie tu RDR2 (październik) oraz GTA 5 (listopad). Jeżeli zadziała tu ten sam schemat, o nowej odsłonie GTA dowiemy się za kilka miesięcy. Gracze poznają wtedy miasto, które będzie stanowić miejsce rozgrywki. Tutaj pojawiają się również przecieki – dotyczą one Vice City, choć w czasach nam współczesnych.

Znana jest również forma trailera, który pozbawiony będzie wszelkiego CGI. W przeciwieństwie do innych producentów, Rockstar swoje tytuły ogłasza w nagraniach stworzonych na silniku gry. Jest to przeważnie wczesny build, stąd nie oznacza to, że gra zostanie rychło ukończona. Jednak taką formę potwierdza sam Tez2, jak i wcześniejsze zachowanie producenta – słynna zapowiedź GTA 5 była stworzona w ten sam sposób. Swoją drogą, w tym roku od premiery tego trailer minie 11 lat!

Tez2 idzie także o krok dalej i sugeruje datę wydania gry – miałby być nią późny 2023. Dowodem w tym przypadku byłby schemat działania Rockstara przy wydawaniu swoich dużych tytułów. Biorąc pod uwagę kwestie przekładania terminów, pod uwagę brany jest także pierwszy kwartał 2024 roku. Fani będą więc musieli jeszcze zaczekać na grę.

Choć Tez2 znany jest z trafnych przewidywań, do niniejszych rewelacji należy podchodzić z pewną dawką dystansu. Rockstar w żaden sposób nie odniósł się do tego przecieku – i raczej nie ma co oczekiwać, że zrobi to kiedykolwiek. Producent nigdy dotąd nie odnosił się oficjalnie do jakichkolwiek plotek, więc pewnie podobnie postąpi teraz. Wszyscy zainteresowani są zatem zmuszeni do oczekiwania na oficjalne informacje płynące od Rockstara.

Co myślicie o tych plotkach? Okażą się prawdziwe? Czekacie na kolejne GTA? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy!

Odwiedź nasze social media! Jeśli lubisz zamieszczane przez nas materiały i chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na scroll.morele.net – koniecznie zajrzyj na nasz facebookowy profil. Zapraszamy też na scrollowy instagram, gdzie bliżej zapoznasz się z naszą redakcją!

Reklama

Sprawdź też:

Źródło obrazu głównego: spieltimes.com

13
0

Podziel się:

Komentarze (2)

A nie pomyślałeś kolego że oni robią GTA 6 już bardzo długo ? To jest ogromna firma i pracę zawsze były podzielone na różne tytuły.

****** rockstars, tyle lat ciągnęło kasę za gta online i nie mogli wcześniej się wziasc za gta6? Teraz w 2 lata mają niby zrobić hit? Moim zdaniem w tak krótkim czasie to będzie dno jak teraz bf2042.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.