1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Ted Lasso – sezon 3 prawdopodobnie opóźniony

Rozrywka

08.02.2022 12:08

Ted Lasso – sezon 3 prawdopodobnie opóźniony

Filmy i seriale Newsy
6
0
0
6
0

Ted Lasso to jeden z najlepszych seriali komediowych ostatnich lat. Nagrodzone kilkoma nagrodami Emmy show zebrało sobie miliony fanów, którzy teraz wyczekują trzeciego sezonu. Ten niestety raczej zaliczy obsuwę w czasie.

Zarówno pierwszy, jak i drugi sezon Ted Lasso zadebiutował późnym latem (kolejno 2020 i 2021 roku), niestety na kontynuację przygód nie do końca rozgarniętego trenera raczej przyjdzie poczekać nieco dłużej. 

Jeden z twórców serialu Brendan Hunt (odgrywający także rolę Trenera Bearda) zdradził, że pomimo gotowego scenariusza, to produkcja 3. sezonu jeszcze do końca nie ruszyła. Ekipa cały czas czeka na zielone światło w związku z możliwością nakręcenia scen na boiskach

Serial jest w etapie preprodukcji, a scenariusz jest gotowy. Niestety cały czas staramy sie ustalić, kiedy moglibyśmy nakręcić sceny na boisku”

Brendan Hunt w wywiadzie dla TVLine

Abstrahując od scen futbolowych, prace nad trzecim sezonem Ted Lasso i tak rozpoczęły się później, niż w przypadku dwóch poprzednich. Cała ta sytuacja jest jak najbardziej zrozumiała, ale nie zmienia to faktu, iż fani nie mogą się doczekać kolejnych odcinków. Szczególnie po tym zwrocie akcji, który miał miejsce w epizodzie “Inverting the pyramid of success.”

Hunt zdradził także, że jednak nie ma co się obawiać i kamery już za chwilę pójdą w ruch, najpewniej pod koniec tego miesiąca, dodając, że „prace wkrótce się zaczną i zapewne będą trwać dłużej, niż chcieliby tego ludzie, ale My tylko chcemy dobrze wykonać swoją robotę.”

Ted Lasso – niespodziewany fenomen wśród seriali

Ted Lasso okazał się hitem na skalę światową. Serial opowiadający historię ekscentrycznego trenera futbolu amerykańskiego, któremu nagle zostaje powierzona europejska drużyna piłki kopanej.

Piękno tego show polega na tym, że potrafi porwać nie tylko fanów tej jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na naszym globie. Pod grubą warstwą humoru kryje się poruszająca i pouczająca historia o mężczyźnie oddzielonego od rodziny, który próbuje odnaleźć się w nowym dla niego świecie. 

W obsadzie Ted Lasso znajdują się takie nazwiska, jak Jason Sudeikis (Szkoła melanżu, Millerowie), Brendan Hunt (Millerowie, Szefowie Wrogowie 2), Hannah Waddingham (Gra o Tron, Sex Education), Jeremy Swift (Downtown Abbey, Jupiter: Intronizacja), Nick Mohammed (Marsjanin, Bridget Jones 3), Juno Temple (Mroczny Rycerz powstaje, Czarownica) czy Brett Goldstein (Derek, Howl).

Oglądacie Ted Lasso i też z niecierpliwością czekacie na trzeci sezon? Osobiście nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się, jak dalej potoczą się pewne sprawy. Swoimi przemyśleniami możecie dzielić się w komentarzach pod tym artykułem lub u na naszym profilu facebookowym 🙂

Reklama

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

Sprawdź też:

6
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.