sonic 2 trailer

Rozrywka

15.03.2022 08:00

Sonic 2: Szybki jak błyskawica na nowym zwiastunie – dosłownie! 

Filmy i seriale Newsy
44
3
4
44
3

Sonic 2 lada moment przybiegnie do kin, bo już w kwietniu. Tymczasem w sieci pojawił się nowy, ostateczny zwiastun produkcji poświęconej naddźwiękowym niebieskiemu jeżowi. Jest moc! 

Paramount Pictures właśnie opublikowało nowy zwiastun Sonic 2: Szybki jak błyskawica. W omawianym materiale zawarto sporo wcześniej niewidzianych scen. Poza tytułowym jeżem sporo na nim także jego przyjaciela Tailsa oraz arcywroga – Doktora Robotnika. Okazuje się, że ten nikczemny wąsacz połączy siły z innym futrzakiem, który jest dobrze znany fanom serii – mowa oczywiście o Knucklesie.

Zwiastun nowego Sonica możecie obejrzeć poniżej:

Sonic 2: Szybki jak błyskawica – data premiery

Oficjalna data premiery Sonic 2 to 8 kwietnia 2022 roku, niestety w Polsce przyjdzie nam poczekać nieco dłużej, gdyż film trafi do kin dopiero 22 kwietnia. Jednak wnioskując po tym pełnym emocji i wrażeń zwiastunie – zdecydowanie warto uzbroić się w cierpliwość.

Obsada w nowym Sonicu

Reżyserią nowego Sonica zajął się nominowany do Oscara Jeff Fowler (Gopher Broke, Sonic: Szybki jak błyskawica), a za scenariusz odpowiadają Patrick Casey oraz Josh Miller (Szalony akademik, Into the dark). Grono producenckie zasila ponownie Neal H. Moritz (Szybcy i wściekli, Jestem legendą).

Jeżeli chodzi o obsadę produkcji, to w rolach głównych znajdują się takie osobistości jak Ben Schwartz (Siły kosmiczne, Parks and Recreations), Tika Sumpter (Krok do sławy 2 Salt), Jim Carrey (Bruce wszechmogący, Ace Ventura), James Marsden (X-men, Westworld), Idris Elba (Legion Samobójców: The Suicide Squad, Gra o wszystko) Colleen O’Shaughnessey (Auta, Naruto) oraz Natasha Rothwell (Wonder Woman 1984, Twój Simon).

Czekacie na ten film? Ja bardzo! Pierwsza część mocno mi się spodobała, a kontynuacja zapowiada się jeszcze lepiej. Lecicie do kina na premierę? Dajcie znać w komentarzu tutaj lub na naszych profilach w social media – obecnie mamy konta na facebook’u i instagramie 🙂

Sprawdź też:

44
3

Podziel się:

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *