1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Portal MyDwoje.pl – opinie, czy warto?

Rozrywka

26.09.2021 12:40

Portal MyDwoje.pl – opinie, czy warto?

Programy i aplikacje
12
0
0
12
0

MyDwoje.pl to portal randkowy, który należy do najpopularniejszych w Polsce. Czy internetowe biuro matrymonialne jest godne uwagi, czy naprawdę można znaleźć tam miłość życia i ile kosztuje abonament w serwisie? Sprawdź!

Co to jest portal MyDwoje.pl i jak działa?

Portal MyDwoje.pl to internetowe biuro matrymonialne założone w 2007 roku. Głównym hasłem promującym działanie serwisu jest „Dobór partnerski dla wymagających”. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie portalu, zdobył on zaufanie już ponad 800 tysięcy osób z Polski i z zagranicy.

Po zarejestrowaniu się w serwisie każdy użytkownik rozwiązuje Test Doboru Partnerskiego. Autorem kwestionariusza jest doświadczony psycholog i terapeuta małżeński – Andrzej Rutowski. Test psychologiczny powstał na podstawie naukowej metody doboru partnerów, która mówi o tym, że najważniejsza w udanym związku jest zgodność osobowości. Pytania zawarte w teście mają badać obszary odpowiedzialne za trwałość relacji. Osoby o najbardziej zbliżonych wynikach są łączone w potencjalne pary.

mydwoje
Źródło: nobowiepani.pl

Według założycieli portalu elementem wymaganym do stworzenia szczęśliwego związku jest zgodność temperamentów. Składa się na nią ekspresyjność, spontaniczność czy szybkość podejmowania działań. Niezwykle ważne jest także to, by chociaż jeden partner był dojrzały psychicznie. Test Doboru Partnerskiego pozwala dociec, jakie wartości, poglądy czy priorytety wyznaje każda z osób. Ujawnia istotne w relacjach cechy, takie jak ugodowość, podejrzliwość oraz granice tolerancji.

Ponadto każdy użytkownik ustawia swoje własne kryteria, na podstawie których zamierza znaleźć potencjalnego partnera. Jest ich jedenaście, a wśród nich można znaleźć kwestie dotyczące m.in. religii, chęci posiadania dzieci czy aparycji. Pracownicy MyDwoje.pl własnoręcznie przeglądają i weryfikują zgłoszenia użytkowników, co daje pewność, że profile są sprawdzone i wiarygodne. Na stronie można znaleźć też wiele tekstów poradnikowych dla osób szukających miłości.

Opinie o portalu MyDwoje.pl

Przedstawiciele MyDwoje.pl promują portal jako taki, który na podstawie potwierdzonej naukowo wiedzy jest w stanie idealnie dopasować do siebie ludzi, którzy będą w stanie stworzyć szczęśliwe i długotrwałe związki. Co na ten temat sądzą użytkownicy? Na oficjalnej stronie portalu znajduje się zakładka z opiniami klientów. Kilka komentarzy prezentujemy poniżej.

„Bardzo profesjonalny Test Doboru Partnerskiego. Stylistyka i reklama skierowane do dojrzałych osób, ale zauważyłam, że rejestruje się coraz więcej osób przed trzydziestką. Trochę drogi abonament, jednak portal MyDwoje.pl pozwala znaleźć naprawdę interesujące osoby”.

Reklama

„Portal łatwy w obsłudze i dający dokładny obraz szukających się osób. Dobrze byłoby, aby przynajmniej na początku były trzy dni darmowe”.

„[…] Serwis skupia bardzo mało aktywnych użytkowników (przypuszczam, iż na z uwagi na ograniczenia w podstawowej funkcjonalności konta), co zawęża możliwości poznania preferowanej osobowości, jednak portal jest przejrzysty i osoby wykazujące na nim aktywność zazwyczaj są nastawione na dłuższą relację. […]”

Jeden z najlepszych portali. Polecam”.

„Czuje się bezpieczna na portalu i wiem, że mogę zawsze liczyć na Wasza pomoc – dziękuje i pozdrawiam serdecznie”.

Poza opiniami użytkowników, na stronie można znaleźć także zakładkę z opiniami przedstawicieli mediów. Wśród nich znajduje się komentarz sygnowany logiem czasopisma „Sens – Rozwój, Zdrowie, Piękno”:

„MyDwoje.pl weryfikuje informacje podawane przez użytkowników – ci, którzy chcą mieć certyfikat wiarygodnego profilu, muszą przesłać kopię dowodu osobistego. Moderatorzy serwisu blokują profile osób, które szukają tylko okazji do skoku w bok lub przygody”.

Jak widać, użytkownicy doceniają szczegółowy Test Doboru Partnerskiego, który pozwala im dowiedzieć się sporo o potencjalnym partnerze. Według klientów strona jest prosta w obsłudze, a każdy może liczyć na pomoc pracowników. Wspomina się także o poczuciu bezpieczeństwa i wiarygodności. W wielu opiniach przewija się jednak informacja, że korzystanie z portalu jest zbyt kosztowne. Na innych stronach z opiniami użytkownicy narzekają też na to, że w serwisie znajduje się bardzo mało osób i trudno nawiązać z kimś kontakt.

Czy MyDwoje.pl jest płatne?

Portal MyDwoje.pl jest serwisem płatnym. Jego oferta składa się z kilku rodzajów abonamentów oraz usług SMS. Wśród abonamentów wyróżnia się (wrzesień 2021):

  • Abonament Miesiąc Premium (60 zł za 1 miesiąc);
  • Abonament Miesiąc Premium + (85 zł za 1 miesiąc i konsultację telefoniczną);
  • Abonament 3 Miesiące Premium (95 zł za 3 miesiące);
  • Abonament 3 Miesiące Premium + (139 zł za 3 miesiące i konsultację telefoniczną).
Para z mydwoje
Źródło: logopol.pl

Wykupienie abonamentu wiąże się z przywilejami, takimi jak: możliwość korespondencji z użytkownikami, dostęp do szczegółowych ofert czy blokowanie wybranych kontaktów. Za pomocą usługi SMS można natomiast wykupić 3-miesięczny kontakt z jedną osobą i maksymalnie 24-godzinny dostęp do wizytówek innych użytkowników. Cena takiej usługi to 11,07 zł. Poza tym na MyDwoje.pl można też korzystać z niektórych funkcji zupełnie za darmo. Należą do nich m.in.: tworzenie własnego profilu, dodawanie zdjęć, uzyskanie wyniku testu, wyszukiwanie ofert czy dostęp do informacji o zgodności osobowości z innymi.

Jak założyć i usunąć konto na serwisie?

Zarówno założenie konta w serwisie, jak i jego usunięcie są bardzo proste. By dołączyć do społeczności MyDwoje.pl, wystarczy kliknąć „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu ekranu i uzupełnić wszystkie wymagane dane. Są to: e-mail, hasło, płeć i data urodzenia. Następnie należy potwierdzić zapoznanie się z regulaminem i ponownie kliknąć zielone pole z napisem „Zarejestruj się”. Swój profil można w dowolnej chwili, zawiesić lub usunąć. Aby usunąć konto, wystarczy wejść w zakładkę Ustawienia i kliknąć Skasuj konto.

Założenie konta na portalu
Źródło: poradnikrandkowy.pl

Podsumowanie – czy warto? Co wyróżnia portal?

Tym, co wyróżnia portal na tle innych, jest dokładny psychologiczny Test Doboru Partnerskiego. Przedstawiciele serwisu MyDwoje.pl deklarują, że działają jedynie dla takich klientów, którym zależy na stworzeniu trwałego związku na lata. Do cech wyróżniających portal należy też z pewnością cena abonamentu, jednak dzięki niej możemy mieć pewność, że profile użytkowników są starannie weryfikowane i raczej nie natkniemy się tam na oszustwa.

Na MyDwoje.pl można poznać zarówno osoby z Polski, jak i zagranicy. Z uwagi na fakt, że opinie o tym internetowym biurze matrymonialnym są dość zróżnicowane, warto najpierw skorzystać z bezpłatnej wersji serwisu. Daje ona możliwość przeglądania profili użytkowników i pozwala poznać sposób działania portalu. Jeśli okaże się on dla Ciebie atrakcyjny, może właśnie wtedy zdecydujesz się na abonament.

Strona portalu mydwoje.pl

Portal MyDwoje.pl to jeden z popularniejszych portali randkowych w Polsce, ale opinie na jego temat są dość podzielone. Niektórzy znaleźli tam swoich partnerów na lata, a niektórzy poczuli się zawiedzeni. Masz jakieś doświadczenia z serwisem? Jeśli tak, koniecznie podziel się z nami swoją opinią w komentarzu!

12
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.