Pokemon GO Shadow Lugia

Rozrywka

09.11.2021 14:00

Pokemon GO: Shadow Lugia przybywa – jak złapać legendarnego Pokemona?

Gry
19
1
0
19
1

W Pokemon GO rozpoczyna się wydarzenie, w którym można zdobyć legendarnego Pokemona – Lugię w wersji Shadow. Jest to powiązane z pojawieniem się bossa Team GO Rocket podczas Festiwalu Świateł. Sprawdź, jak możesz złapać tego Pokemona.

Pokemon GO – powrót Giovanniego z Shadow Lugią

Lugia to legendarny pokemon z typu psychicznego/latającego. Zgodnie z najnowszą informacją, którą podaje oficjalna strona Pokemon, Lugia będzie do zdobycia w grze Pokemon GO. Co więcej, pokemon ten pojawi się w wersji Shadow. Ma to związek z pojawieniem się Giovanniego – kojarzonym przez graczy szefa Team GO Rocket – a także z trwającym Festiwalem Świateł.

Team Go Rocket postanowiło przejąć festiwal i spróbować zabrać Hoopę, w związku z czym celem wszystkich trenerów jest powstrzymanie niecnych zamiarów wroga. Warto przypomnieć, że poprzednio pokonując bossa można było zdobyć m.in. Shadow Mewtwo, Shadow Articuno, Shadow Moltres oraz Shadow Zapdos. Przy obecnym wydarzeniu będzie to natomiast wspomniana Shadow Lugia.

Sprawdź też: Jakie są legendarne Pokemony w Pokemon GO — lista pokemonów oraz jak je złapać?

Festiwal Świateł – atrakcje w Pokemon GO i czas trwania wydarzenia

Podczas trwania wydarzenia w grze, wprowadzone zostaną różne urozmaicenia. Przede wszystkim członkowie Team GO Rocket będą częściej pojawiać się przy PokeStopach i w balonach. Ponadto liderzy wrogiej drużyny będą posiadali inne, nowe Pokemony. Do pozostałych zmian podczas wydarzenia należy zaliczyć:

  • pojawienie się kolejnej części Season of Mischief,
  • możliwość użycia Charged TM, aby pozbyć się ataku Frustration u swojego Pokemona,
  • w puli eventowych zadań Field Research dostępny będzie Vullaby.

Najważniejsza jednak pozostaje kwestia, że za pomocą Super Rocket Radaru będzie można spotkać Giovanniego. Jedynie po jego pokonaniu gracz ma szansę otrzymać Shadow Lugię.

Rozpoczęcie wydarzenia zostało zaplanowane na 9 listopada, natomiast Festiwal Świateł kończy się w niedzielę 14 listopada 2021 roku.

19
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *