1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. PlayStation Spartacus – ile będzie kosztować Game Pass od Sony? Są przecieki

Rozrywka

28.02.2022 15:53

PlayStation Spartacus – ile będzie kosztować Game Pass od Sony? Są przecieki

Gry Konsole Newsy
8
0
0
8
0

PlayStation szykuje potężną odpowiedź w stosunku do Xboxowego Game Passa? Istnieje wysokie prawdopodobieństwo! W sieci pojawiły się przecieki zapowiadające, że Sony przygotowuje się na wprowadzenie oferty.

Spekulacje w internecie pojawiały się regularnie na temat konkurencyjnej usługi. Oficjalnie oczywiście Sony nie zabrało głosu w tej sprawie. Warto jednak zwrócić uwagę na słowa wypowiedziane przez dziennikarza growego – Jeffa Grubba, który w swoim podcaście ujawnił kilka ciekawych informacji. Nagranie możecie znaleźć tutaj.

PlayStation Spartacus, bo tak powinna się nazywać usługa wedle przepowiedni, niebawem powinna zostać ujawniona całemu światu. Podkreślamy, że słowa Jeffa często się sprawdzają, lecz pamiętajmy, że to tylko teorie niepotwierdzone u producenta. Jak może wyglądać PlayStation Spartacus?

Sprawdź też: PlayStation VR2 – oficjalna prezentacja gogli i kontrolera PlayStation VR2 Sense

Gracze mogą spodziewać się trzech poziomów abonamentu do wykupienia. Pierwszym będzie wariant podstawowy, którego cena oscylować powinna w ok. 10 dolarów. Jego oferta ma zawierać to, co obecnie znajduje się w PS Plus – tak uważa Jeff Grubb.

KODY RABATOWE MORELE

PlayStation Spartacus – więcej informacji o Game Passie od Sony

Drugi poziom abonamentu powinien kosztować 13 dolarów, a katalog gier może zawierać „wszystko, co w PSNow było do pobrania”. To całkiem ciekawa obietnica, ponieważ jeżeli spekulacje potwierdziłyby się, gracze otrzymaliby ok. 300 gier do użytku. Dziennikarz jednak mówi, że przesyłanie strumieniowe nie znalazłoby się w tym pakiecie.

Trzeci i ostatni abonament to wariant premium – wydatek rzędu 16 dolarów, który gromadzi wszystko z pozostałych poziomów, a także implementuje przesyłanie strumieniowe i dostęp do wersji próbnych przed premierą. Mają pojawić się także klasyczne gry. Ciekawe, czy PlayStation potwierdzi spekulacje dziennikarza.

Interesujące jest pojęcie klasycznych gier, ponieważ sam Jeff powiedział, że nie wie, o jakie tytuły chodzi. Co ciekawe, nazwał je „główną częścią tego poziomu premium”. Być może chodzi o najciekawsze, najpopularniejsze gry, które debiutowały na PlayStation. Trudno jednoznacznie powiedzieć, co zamierza Sony. Niestety, przecieki dalej zostają niepotwierdzonymi informacjami, czekamy zatem na oficjalne informacje od producenta. Wygląda na to, że powinny pojawić się już niedługo, o ile dziennikarz się nie mylił.

Reklama

A co Ty sądzisz o spekulacjach pojawiających się w Internecie? Czy oferta od Sony będzie lepsza niż od Microsoftu? Daj znać w komentarzach.

Odwiedź nasze social media! Jeśli lubisz zamieszczane przez nas materiały i chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na scroll.morele.net – koniecznie zajrzyj na nasz facebookowy profil. Zapraszamy też na scrollowy instagram, gdzie bliżej zapoznasz się z naszą redakcją!

8
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.