PlayStation Plus - wyciek oferty na maj 2022

Rozrywka

26.04.2022 15:24

PlayStation Plus Maj 2022 – wyciekła lista gier

Gry Newsy
13
0
0
13
0

PlayStation Plus ponownie daje kolejne gry za darmo. Jak zwykle też kilka dni wcześniej do sieci trafiają wycieki z tytułami, które zostaną udostępnione. Czego mogą spodziewać się subskrybenci PS+ na maj 2022?

Choć przeciekom w sieci nie powinno się ufać w 100%, tak w przypadku ofert PlayStation Plus i informacji z Dealabs jest to już raczej przesądzone, że przewidywania będą trafne. Jakie zatem tytuły ogłosił nieoficjalnie użytkownik billbil-kun?

  • FIFA 22 (PS5 i PS4),
  • Tribes of Midgard (PS5 i PS4),
  • Curse of the Dead Gods (PS4).

Przypomnijmy, że w poprzednim miesiącu oferta PlayStation Plus na kwiecień 2022 również została wcześniej ujawniona z tego samego źródła. Wtedy potwierdziły się takie gry jak: Hood: Outlaws & Legends, Slay the Spire i SpongeBob Squarepants: Battle for Bikini Bottom. W związku z tym można już powoli przygotowywać się do sportowych rozgrywek, survival RPG-a oraz izometrycznego hack’n’slasha.

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

PlayStation Plus – gry na maj 2022

Oficjalna lista gier w ramach subskrypcji PS Plus zostanie udostępniona przez Sony prawdopodobnie jutro po godzinie 17:00. Kiedy natomiast będzie można już zagrać za darmo w podane tytuły? Jak zwykle będzie to pierwszy wtorek miesiąca. Oznacza to, że wszystkie 3 produkcje będzie można pobrać od 3 maja. Nie zaszkodzi więc już teraz przyjrzeć się propozycjom od PlayStation Plus.

FIFA 22

Niewątpliwie FIFA 22 należy do najpopularniejszych tytułów w ramach oferty PlayStation Plus na maj 2022. Tym bardziej można przypuszczać, że to właśnie ta informacja najbardziej zadowoli subskrybentów. Czym różni się ta odsłona od poprzednich? Przede wszystkim zastosowaniem nowatorskiej technologii Hypermotion, która wpłynęła na animacje i poprawienie boiskowej inteligencji piłkarzy. Inną nowością jest możliwość stworzenia własnego klubu.

Tribes of Midgard

Jeśli interesują Cię gry, w których liczy się przede wszystkim kooperacja między dużą liczbą graczy, to koniecznie sprawdź ten tytuł. W rozgrywce jednocześnie może uczestniczyć 10 osób. Gra polega na eksplorowaniu lokacji, zbieraniu surowców i przedmiotów, jak również na walce. Celem tego wszystkiego jest obrona wioski – nie tylko poprzez bezpośrednie starcie. Liczy się tutaj system craftingu, który pozwala m.in. na lepsze zabezpieczenie terenu budowlami, a także na lepszy ekwipunek postaci.

Curse of the Dead Gods

Dynamiki w rozgrywce na pewno nie brakuje hack’n’slashowi Curse of the Dead Gods. Może to być interesujący tytuł zwłaszcza dla fanów roguelike’ów. Gra w widoku izometrycznym dostarcza mnóstwo walki – zarówno z mniejszymi potworami, jak i potężnymi bossami. Dodatkowe emocje podczas starć może dostarczać świadomość mechaniki permadeath, czyli utraty wszystkich postępów po śmierci. Ten tytuł będzie dostępny wyłącznie na PlayStation 4.

Jak oceniasz ofertę PS Plus na maj 2022? Koniecznie daj znać w komentarzu. Zachęcamy również do regularnego obserwowania naszego bloga, aby na bieżąco być z informacjami na temat ofert PlayStation Plus i nie tylko. Możesz nas też obserwować na Facebooku i Instagramie.

Sprawdź też:

13
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *