1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. PlayStation Plus Luty 2022 – ujawniono listę gier!

Rozrywka

27.01.2022 15:58

PlayStation Plus Luty 2022 – ujawniono listę gier!

Gry Newsy
9
4
0
9
4

PlayStation Plus już na sam początek roku mocno zaskoczyło subskrybentów, oferując trzy bardzo dobre tytuły. Teraz ogłoszono ofertę na luty Czy ponownie będzie czym się ekscytować? Jakie gry czekają na członków subskrypcji?

W styczniowej ofercie PlayStation Plus dostępne do pobrania są trzy konkretne produkcje – Dirt 5, Persona 5 Strikers oraz Deep Rock Galactic. Nic dziwnego, że apetyty graczy zostały zaostrzone i internauci z niecierpliwością wyczekiwali przecieków na kolejny miesiąc. 

Niestety tym razem faktycznie było trzeba czekać do samego końca, aż firma oficjalnie ogłosiła, w co będziemy grać już za kilka dni. Czy jest równie dobrze, jak ostatnio? To już z pewnością jest indywidualna kwestia. Oto oferta PlayStation Plus na Luty 2022:

  • UFC 4;
  • Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure;
  • Planet Coaster: Console Edition (Wyłącznie na PS5).

Dość specyficzne tytuły, które istotnie nie muszą przypodobać się każdemu. UFC to pozycja skierowana typowo dla fanów tych klimatów oraz bijatyk ogólnie. Tiny Tina to samodzielny dodatek do Borderlands 2 – idealnie przed premierą nowej gry w marcu. Natomiast w Planet Coaster pobawimy się w tworzenie własnych kolejek górski. Brzmi jak spełnienie dziecięcych marzeń! 

playstation plus gry luty 2022

PlayStation Plus i gry na luty 2022 

EA Sports UFC 4

Pozycja obowiązkowa dla każdego fana UFC i nie tylko! W UFC 4 gracze mogą spróbować swoich sił w zupełnie nowym trybie kariery, zawalczyć ze znajomymi lokalnie, lub zmierzyć się z całym światem w nowych bitwach Blitz Battles lub Mistrzostwach Świata Online. Rewelacyjny gameplay, świetne i płynne animacje ciosów, a także spore zmiany w stosunku do poprzednich części z pewnością sprawiają, że aż chce się wskoczyć do tego wirtualnego oktagonu!

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

Czekacie na Tiny Tina’s Wonderlands? Mamy świetna wiadomość! Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot to samodzielny dodatek do Borderlands 2, w którym gracze przeniosą się z postapokaliptycznego świata do typowych klimatów fantasy. Na naszej drodze staną m.in. szkielety, smoki czy też gigantyczne golemy! Wszystko to otoczone ogromną dawką humoru, a także przyjemną dla oka celshadingową oprawą wizualną. No i najważniejsze – tego tytułu nie trzeba przechodzić w pojedynkę! Najwięcej funu będziecie mieli, ogrywając go ze znajomymi w trybie kooperacji! 

Planet Coaster: Console Edition

Symulatory raczej nie są zbyt popularnym gatunkiem na konsolach, chociaż producenci już niejednokrotnie udowodnili, że przecież nie taki diabeł straszny i bez wątpienia na padzie też można grać przyjemnie. Planet Coaster to gra, która oferuje możliwość budowy wymarzonych parków kolejki górskiej i zarządzania nimi, z wyjątkową dbałością o szczegóły. 

Można budować wszystko od zera, można też wspomagać się gotowymi schematami. Wszystko zależy od naszych umiejętności. Prowadzenie naszego wymarzonego parku jest w istotcie również bardzo proste i przystępne dla niedzielnego gracza – sama rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym, także jakiekolwiek zmiany cen czy scenerii spotkają się z reakcjami naszych wirtualnych klientów. Jeżeli będziecie potrzebowali inspiracji, to zawsze można zerknąć na Frontier Workshop i skorzystać z pomysłów najlepszych budowniczych na świecie! 

Reklama
9
4

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.