PlayStation Plus - wyciek oferty na kwiecień 2022

Rozrywka

30.03.2022 08:00

PlayStation Plus Kwiecień 2022 – wyciek listy gier

Gry Newsy
17
3
0
17
3

PlayStation Plus 30 marca oficjalnie ujawni, jakie gry zostaną udostępnione dla subskrybentów. Już teraz jednak do sieci trafiły informacje na temat tytułów, których możemy się spodziewać na kwiecień 2022.

[AKTUALIZACJA] Wyciek się potwierdził!

Po raz kolejny wyciek okazał się prawdą! Już na początku kwietnia zagramy w takie tytuły, jak Hood: Outlaws & Legends, Slay the Spire oraz Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom. Cieszycie się?

Jak co miesiąc, na stronie Dealabs został opublikowany wyciek dotyczący comiesięcznej oferty PlayStation Plus. Kwiecień 2022 szykuje dla subskrybentów następujące tytuły:

  • Hood: Outlaws & Legends (PS5, PS4);
  • Slay the Spire (PS4);
  • Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom (PS4).

Praktycznie można być pewnym, że informacje podane przez użytkownika billbil-kun na Dealabs potwierdzą się. Jest to wiarygodne źródło przecieków, o czym świadczy fakt ujawnienia wielu poprzednich ofert PlayStation Plus. Oprócz listy z grami opublikowano również następującą grafikę:

Grafika opublikowana wraz z wyciekiem oferty PlayStation Plus | Źródło: dealabs.com

PlayStation Plus – gry na kwiecień 2022

To, czy kwietniowa oferta jest mniej lub bardziej trafiona, zależy oczywiście od indywidualnych preferencji. Nie można jednak zaprzeczyć, że w tym miesiącu będzie dość różnorodnie: od zręcznościówki na podstawie kreskówki dla dzieci, poprzez grę akcji w trybie multiplayer, aż do karcianki w trybie turowym.

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Hood: Outlaws & Legends (PS5, PS4)

Tytuł, który swoją premierę miał stosunkowo niedawno, bo w maju 2021 roku. Hood: Outlaws & Legends to gra w trybie multiplayer, w której wcielamy się w banitów okradających bogatą ludność. Niewątpliwie gra przykuwa wzrok mrocznym klimatem w średniowiecznym świecie, a do tego kusi dynamiczną rozgrywką PvPvE. Polega ona na rywalizacji dwóch drużyn poprzez zdobywanie skarbów. Jest to oczywiście utrudnione przez liczne przeszkody i przeciwników sterowanych przez SI. Warto dodać, że twórcy regularnie dbają o rozwój gry – wprowadzane są liczne aktualizacje z nowymi mapami, postaciami itp.

Slay the Spire (PS4)

Dla wielu graczy jest to najbardziej oczekiwany tytuł z podanych produkcji. Slay the Spire to gra turowa w trybie jednoosobowym, która jest hybrydą karcianki i roguelike’a (gatunek charakteryzujący się wysokim poziomem trudności i utratą wszystkich postępów w przypadku porażki). Przy użyciu kart gracz toczy pojedynki z przeciwnikami, a utrudnieniem jest mechanika permadeath. W związku z tym jest to zdecydowanie produkcja dla osób, które lubią prawdziwe wyzwania.

SpongeBob Squarepants: Battle for Bikini Bottom (PS4)

Ostatnia gra z oferty PlayStation Plus to propozycja zarówno dla młodszych, jak i starszych graczy. Jest to remake trójwymiarowej platformówki z 2003 roku, gdzie głównym bohaterem jest kreskówkowy SpongeBob. Typowa gra zręcznościowa wymaga od nas przechodzenia przez różne tereny – unikając pułapek, zbierając gwiazdki i walcząc z przeciwnikami. Na uwagę zasługuje fakt, że rozgrywka jest nie tylko w trybie jednoosobowym. Produkcja umożliwia również grę w trybie współpracy (z podzielonym ekranem lub przez Internet).

Informacje powinny potwierdzić się już jutro po godzinie 17:00. Z kolei od 5 kwietnia subskrybenci PS Plus będą mogli już pobrać wszystkie 3 produkcje. Na którą z zapowiedzianych gier zapatrujecie się najbardziej?

Sprawdź też:

17
3

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *