W Mandalorian sezonie 2 dostaliśmy zapowiedź serii o Boba Fett.

Rozrywka

17.12.2021 12:07

Mandalorian: Disney nie wiedział o scenie z Boba Fettem

Filmy i seriale Newsy
9
0
0
9
0

Mandalorian jest serialem, który dał nadzieję fanom Gwiezdnych wojen na wysokiej jakości produkcje, warte oczekiwania. Właśnie na samym końcu drugiego sezonu zapowiedziano historię Boby Fetta – sceną, która była trzymana w głębokim sekrecie.

Mandalorian sezon 2 zwieńczony został tajną sceną po napisach końcowych, ukazującą jak Boba Fett (Temuera Morrison) wraz z Fennec Shand (Ming-Na Wen) przejmują we władanie pałac Hutta Jabby. Scena była do tego stopnia pilnie strzeżonym sekretem, że tylko najwyżej postawione osoby w Disney były wtajemniczone. Wygląda na to, że Lucasfilm utrzymać w tajemnicy swoje największe atuty, żeby zaskoczyć widzów w odpowiednim momencie odcinka. Jest to całkowite przeciwieństwo tego jak podchodzi do sekretów Marvel, który żyje przeciekami pobudzającymi wyobraźnię fanów.

Podobna sytuacja zaistniała kiedy w Mandalorian pojawił się Luke Skywalker (Mark Hamill). Obecność mistrza jedi w historii o najemniku, była równie pilnie pilnowaną tajemnicą oraz wielkim zaskoczeniem, zarówno dla fanów jak i większości pracowników Disney’a. Z jednej strony pozwala to mieć nadzieję na wiele projektów, które mogą być w produkcji obok sezonu 3 Mandalorian – tylko jeszcze nie zapowiedziane. Z drugiej strony wszyscy z uwagą przyglądają się każdemu ujęciu, szukając wskazówek odnośnie przyszłości uniwersum lub tzw. easter-eggów.

Sprawdź też: Spider-Man: Bez drogi do domu – recenzja. Czy to najlepszy film o Spider-Manie?

Co takiego zobaczymy w sezonie 3 Mandalorian oraz Księdze Boby Fetta? Prawie nikt nie wie, a ci co wiedzą – trzymają usta zamknięte na kłódkę. I wiecie co? Ta niepewność sprawia, że tym chętniej poznam losy bohaterów, a nastąpi to już niedługo. Premiera Księgi Boby Fetta będzie miała miejsce 29 grudnia 2021.

9
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *