sonic 3

Rozrywka

16.02.2022 13:37

Sonic 3 potwierdzony przez Paramount! To nie wszystko

Filmy i seriale Newsy
38
1
0
38
1

Sonic 3 nadchodzi, pracę nad filmem o szybkim jeżu zostały potwierdzone za pośrednictwem konta na Twitterze. Co więcej, spin-off o Knucklesie także jest w trakcie przygotowywania. Pozostaje nam tylko czekać!

Paramount+ ogłosił wiele nadchodzących nowości za pośrednictwem swojej strony internetowej, a także konta na Twitterze. Jedną z nich jest zapowiedź trzeciej części Sonica – wyjątkowo szybkiego jeża! Co ciekawe, druga część będzie miała premierę dopiero 8 kwietnia tego roku, a prace nad kontynuacją zostały już ogłoszone – to świetna informacja.

Sonic 3 to nie jedyna nowość, dzięki Paramount pojawi się także serial o jego bezpośrednim nieprzyjacielu – Knucklesie. Głos pod tę postać będzie podkładał Idris Elba. Niestety, na tę chwilę nie znamy więcej szczegółów o tych dwóch przygotowywanych produkcjach, ponieważ ten news stanowił bardziej formę zajawki. Szacunkowo premiera kolejnej części o Sonicu, nastąpi nie wcześniej niż w 2023 roku.

Jeżeli chodzi o osoby, które będą zajmować się produkcją, to w dalszym ciągu pozostają one jedną wielką niewiadomą. Niemniej jednak, na tę chwilę pozostaje nam cieszyć się z kontynuacji filmowej serii o superszybkim jeżu i dodatkowym serialu o Knucklesie. W tym momencie skupmy się nad premierą Sonic the Hedgehog 2, warto będzie ją zobaczyć.

Sprawdź też: Władca Pierścieni otrzyma film animowany – znamy datę premiery

Paramount+ uraczył nas także wieloma, innymi nowościami ze świata filmowego. Pomimo kontynuacji przygód Sonica, możemy spodziewać się także nadejścia adaptacji filmowej piosenki Baby Shark! O tym wydarzeniu możecie przeczytać tutaj. Nadchodzą także inne produkcje jak Transformers, Star Trek, SpongeBob a nawet Ciche Miejsce 3. Tyle interesujących tytułów na horyzoncie – pozostaje nam cierpliwie czekać.

Odwiedź nasze social media! Jeśli lubisz zamieszczane przez nas materiały i chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na scroll.morele.net – koniecznie zajrzyj na nasz facebookowy profil. Zapraszamy też na scrollowy instagram, gdzie bliżej zapoznasz się z naszą redakcją!

38
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *