Radeon RX 6500 XT - premiera na moreleTV. - Scroll

Rozrywka

20.01.2022 14:10

Jak MOCNY jest NAJSŁABSZY Radeon? | Premiera RX 6500 XT – nowy film moreleTV

moreleTV Newsy Podzespoły
6
0
0
6
0

Radeon RX 6500 XT jest nowością zapowiedzianą niedawno, podczas CES 2022, która właśnie miała premierę. Co AMD wymyśliło, żeby jakoś zaradzić na kryzys półprzewodników?

Radeon RX 6500 XT jest, ze strony technicznej, najsłabszym z GPU od AMD dostępnych na rynku. Nie imponuje specyfikacją i nie taki był jego cel. Z prezentacji na CES 2022 wynikało, że ma być lepszy od kart graficznych poprzedniej generacji – ma być opcją dla tych, którzy muszą przenieść się ze starszych kart, na cokolwiek nowszego. Takich klientów, którzy czekali na nowe potężne karty graficzne, a nie mogli ich wtedy kupić, jest wielu.

W szczegóły zanurzył się Kamil, z zespołu moreleTV i dokonał przeglądu Radeona RX 6500 XT. Zapraszam do obejrzenia jego analizy, w której za lub przeciw nowemu Radeonowi przemówią liczby.

Jeżeli jesteś zainteresowany tym co w odpowiedzi szykuje Nvidia, to zapraszam do naszego artykułu Nvidia i AMD – tańsze karty graficzne podczas CES 2022. W tym wpisie przedstawiliśmy co się wydarzyło podczas CES 2022 pomiędzy tymi dwoma gigantami.

Chcesz skonfigurować i zamówić idealny komputer dla siebie? Wiemy, że nie jest to takie proste, na jakie wygląda… Wszystkim spragnionym pomocy w tym trudnym zadaniu polecamy nasz obszerny materiał: Konfigurator zestawu komputerowego PC. Wybieramy podzespoły do wymarzonego peceta. W artykule omawiamy dokładnie wszystkie kwestie, jakie należy brać pod uwagę podczas zakupu sprzętu komputerowego. Konfigurator zestawu komputerowego PC to narzędzie, które pomoże laikom w zbudowaniu pierwszego, w pełni autorskiego komputera. Dzięki niemu i kilku naszym wskazówkom, każdy poradzi sobie z doborem pasujących do siebie podzespołów, zapewniających odpowiednią wydajność.

6
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *