HBO Max tablet, popcorn

Rozrywka

14.01.2022 14:40

HBO Max w Polsce – już niedługo! Znamy datę premiery

Filmy i seriale Newsy TV i VOD
7
0
0
7
0

HBO Max zostanie wprowadzone także na terenie Polski – to możliwe! Znamy nawet dokładną datę udostępnienia tej usługi VOD. Czekasz na nią? Jeśli tak, to już niedługo będziesz mógł korzystać z filmów na życzenie.

Źródłem informacji stał się słowacki portal Zive, który opublikował wiadomość świadczącą o tym, że ich kraj otrzyma dostęp do międzynarodowej usługi. Słowacja nie jest jedynym państwem, który uzyska uprawnienia do odtwarzania platformy – Polska także je otrzyma. Co więcej, wedle podanych wiadomości, HBO Max zostanie wprowadzone 22 lutego 2022 roku! Jest to bardzo dobra informacja, zaskakująca nas wszystkich. Na terenie Stanów Zjednoczonych usługa działa już od maja 2020 roku.

Sprawdź też: Canal Plus Online – Oferta, cena i dostępne pakiety. Konkurencja czy partner dla platform Netflix i HBO GO?

Na naszym, europejskim rynku HBO Max zastąpi znane HBO Go. Interesujący jest fakt, że dostawca usługi stwierdził, że zaoferuje doskonałe ceny. Propozycja oferty ma przekonać ludzi, aby nabyć abonament na dłuższy okres np. rok z góry. Bezpośrednią, silną konkurencją jest nam dobrze znany Netflix. Generalnie, nie ma co się oszukiwać, reszta serwisów VOD raczej pozostaje w cieniu tego giganta. Zapowiada się ciekawy rok, ponieważ HBO Max wydaje się nadwyraz pewne siebie i swojej oferty.

HBO Max – dodatkowe informacje

Te dodatki wspomniane przez serwis, jakie mają przekonać użytkowników to min.: oglądanie materiałów 4K bez dodatkowych opłat, możliwość odtwarzania filmów na wielu urządzeniach oraz bogata biblioteka wielu filmów i seriali, ale także bajek dla dzieci. Co więcej, HBO Max ma udostępniać wybrane filmy 45 dni po ich oficjalnej premierze – to bardzo interesująca zaleta, która może przeważyć na korzyść serwisu. Można rzec – po co chodzić do kina?

Usługa będzie działać na telewizorach z Android TV, Apple TV, Samsung TV (modele z 2016 roku) oraz LG z 2018 roku. Konsole PlayStation 4 i 5 otrzymają aplikację HBO Max, jak i konkurencyjny sprzęt od Microsoft – Xbox One, Series X/S. Oprogramowanie na Androida i iOS również będzie dostępne do pobrania. Warto zapisać sobie datę 22 lutego w kalendarzu, ponieważ może być to przełomowy moment dla nas, jako konsumentów.

Sprawdź też: Seriale młodzieżowe na platformie Netflix – lista 10 popularnych tytułów

Odwiedź nasze social media! Jeśli lubisz zamieszczane przez nas materiały i chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na scroll.morele.net – koniecznie zajrzyj na nasz facebookowy profil. Zapraszamy też na scrollowy instagram, gdzie bliżej zapoznasz się z naszą redakcją!

źródło zdjęcia: WarnerMedia

7
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *