1. Scroll
 2. /
 3. Rozrywka
 4. /
 5. HBO Max – kinowe filmy w dniu premiery na VOD

Rozrywka

10.02.2022 13:21

HBO Max – kinowe filmy w dniu premiery na VOD

Newsy TV i VOD
9
0
3
9
0

HBO Max już niedługo w końcu pojawi się w Polsce. Internauci jednak nie byli przekonani, czy aby rodzima oferta będzie dorównywać tej amerykańskiej. Okazuje się, że nie ma powodów do obaw!

Sony Pictures Television oraz WarnerMedia poszerzyli umowę, dzięki której obywatele Europy Środkowo-Wschodniej będą mogli cieszyć się na HBO Max takimi produkcjami, jak Spider-Man: No Way Home czy Ghostbusters: Afterlife już w dniu premiery.

Mowa oczywiście o takich państwach jak Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Mołdawia, Słowenia, Chorwacja, Serbia, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina oraz Macedonia Północna. W tych krajach HBO GO zostanie zastąpione przez HBO Max, dlatego konieczne będzie pobranie zupełnie nowej aplikacji.

W miarę jak nasza branża powoli wychodzi z pandemii, to fantastyczne, że możemy wzmacniać nasze relacje z ludźmi z WarnerMedia, chociażby właśnie poprzez tę nową umowę, którą rozszerzyliśmy na całą Europę Środkową. To wspaniały sposób na dystrybucję szerokiej gamy naszych filmów i seriali, dzięki któremu może je zobaczyć jak największa ilość osób –

Mark Young, wiceprezes wykonawczy ds. sieci i dystrybucji, Sony Pictures Television EMEA.

HBO Max w Polsce z bogatą ofertą – jakich filmów się spodziewać?

Obawy polskich internautów dotyczących HBO Max nie wzięły się znikąd. Rodzima oferta wypada dość blado w stosunku do tej amerykańskiej, chociaż akurat ich oryginalne produkcje przeważnie debiutują u nas w tym samym czasie, co w USA. 

Dlatego takie potwierdzenie, iż nasze Państwo nie będzie traktowane znów, jak kraj 3-go świata po prostu cieszy. Tak samo jak fakt, że wszystkie nowości będą się u nas pojawiać w dniu premiery.  Jakie przykładowo filmy będzie można obejrzeć na tej platformie? Będą to takie tytuły, jak:

 • Venom: Carnage
 • Spider-Man: Bez drogi do domu
 • Morbius
 • Uncharted
 • Galeria złamanych serc
 • Świąteczny szok
 • …oraz wiele innych!

Subskrybujecie HBO Go? Zamierzacie opłacać HBO Max? Jeżeli wszystko będzie wyglądało tak pięknie, jak na piśmie, to Netflix może zyskać w naszym kraju potężnego konkurenta. Swoimi przemyśleniami podzielcie się w komentarzu tutaj lub na naszym profilu facebookowym

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

Sprawdź też:

Reklama
9
0

Podziel się:

Komentarze (3)

Niestety ale na HBO Max nie ma produkcji Sony. Venom część 1 jest na Netflixie, a druga część jest tylko na VOD do wypożyczenia. Więc pewnie HBO Max w Polsce nie posiada jeszcze praw do filmów od Sony.

Ja na pewno zakupie już 8 marca i przedłużanie będzie zależało od obecnej Biblioteki,jak się będzie zmieniać i czy mi podpasuje.
Nie będe przedłużał czy wykupywał jeśli w obecnej bibliotece gdybym kupił nic by mi nie podpasowało lub byłoby mało treści co bym obejrzał.

Ostatnio np Abonament HBOGO wykupiłem z 6 miesięcy temu patrząc że znalazły się materiały które bym obejrzał a gdy obejrzałem i nic ciekawego nie dołożyły to anulowałem póki co.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.