jak i daxter

Rozrywka

10.02.2022 16:01

Klasyk z PlayStation doczeka się ekranizacji – Naughty Dog zaszczycone

Gry Newsy
9
0
0
9
0

Dzięki PlayStation, użytkownicy na całym świecie mają na czym grać. Pewien tytuł od dewelopera Naughty Dog doczeka się ekranizacji – to niemałe wyróżnienie wśród wielu gier. O co konkretnie chodzi?

Jak donosi źródło, film zostanie stworzony w oparciu o grę Jak and Daxter. To klasyk wśród innych tytułów od Naughty Dog. Pierwsza część pojawiła się już w 2001 roku! Ostatnie wydanie nastąpiło 5 lat temu. Reżyser Ruben Fleischer oznajmił, że obecnie trwają prace wraz z PlayStation nad adaptacją kinową platformówki.

Jak i Daxter była grą dosyć popularną, szczególnie za czasów PlayStation 2. Tytuł przyniósł potężny zastrzyk gotówki, ponieważ sprzedał się aż w 15 milionach egzemplarzy na całym świecie. Przygody Jaka, czyli elfiego bohatera i jego kompana, pół-łasicy, pół-wydry Daxtera, pamięta specyficzna grupa graczy. Obecnie można powiedzieć, że gra została po części zapomniana, ale dzięki Fleischerowi fani otrzymają stosowną niespodziankę.

Sprawdź też: Najlepsze gry na Nintendo Switch w 2022 roku – na co warto czekać?

Niestety, nie znamy dokładnych szczegółów, kiedy będziemy mogli zobaczyć dzieło reżysera. Twórca jedynie stwierdził, że możliwość adaptacji Jaka i Daxtera „byłaby naprawdę fajna, aby ożywić [grę]”. Na swoim koncie Ruben Fleischer ma już zakończone Uncharted, które trafi do kin już niedługo, bo 18 lutego tego roku. Nie wiemy także czy reżyser planuje stworzyć długometrażowy film, czy może coś w rodzaju serialu.

Jedno jest pewne, wiadomość o takim pomyśle wywołała szum wśród społeczności, która sentymentalnie wspomina przygodową platformówkę od Naughty Dog. Czekamy na rozwój sytuacji i dalsze informację. A Ty, czy czekasz na ekranizację historii Jaka i Daxtera? Daj znać w komentarzach.

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

9
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *