ghostwire

Rozrywka

10.03.2022 12:57

Ghostwire: Tokyo – oficjalny zwiastun gry. Zobacz, co przygotowało Tango Gameworks

Gry Newsy
10
0
0
10
0

Ghostwire: Tokyo nadchodzi wielkimi krokami! Już za kilkanaście dni nastąpi premiera przygodowej gry akcji opartej na walce z duchami w wymarłym Tokyo. Jesteś ciekawy, co producenci przygotowali? Zobacz zwiastun!

Ghostwire: Tokyo – zwiastun

Na kanale Bethesda Polska na platformie YouTube pojawił się przedpremierowy zwiastun nadchodzącej premiery Ghostwire: Tokyo. Trzeba przyznać, że gra prezentuje się zjawiskowo i nie będzie to tytuł na jeden wieczór! Tango Gameworks wypuści swoje dzieło na światło dzienne już 25 marca 2022 roku. Istnieje jednak szansa, aby zagrać wcześniej! Jak to zrobić? Obejrzyj przedpremierowy zwiastun, a odpowiedź na poprzednie pytanie znajdziesz poniżej.

Z otrzymanych informacji prasowych od Bethesda Polska możemy dowiedzieć się, że istnieje sposób na uzyskanie wcześniejszego dostępu do gry oraz dodatkowej zawartości. Gracze, którzy nabędą przedpremierowe zamówienie cyfrowe na Edycję Deluxe w PlayStation Store, otrzymają dostęp do gry już 22 marca 2022 roku! To oczywiście nie wszystko, co twórcy przygotowali. Bonusem przy zakupie będzie otrzymanie pakietu strojów Streetwear, a także stroju Shinobi oraz broni Kunai.

Twórcy wiedzą, jak zachęcić gracza do zakupu. Jeśli chciałbyś nabyć grę Ghostwire: Tokyo, możesz to zrobić na stronie PlayStation. Cena Edycji Deluxe wynosi 389 zł, natomiast wersja bez benefitów wymienionych powyżej kosztuje 299 zł. Nie jest to mały wydatek, ale jest jeszcze chwila na zastanowienie!

Sprawdź też: Największe premiery gier na marzec 2022 (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Ghostwire: Tokyo – fabuła

Gra od Tango Gameworks to przygodówka akcji z dużym dodatkiem fantasy. Akcja dzieje się w stolicy Japonii, która stała się miastem widmo, opustoszałym po tajemniczym wydarzeniu. Powód zniknięcia ludzi nie jest do końca znany, choć wiadomo, że jest ono związane z okultyzmem.

Przeciwników będzie całkiem sporo!

Nasz bohater zmierza się z duchami, które przemierzają ulice japońskiego miasta, aby dopaść kolejną ofiarę. To nie wszystko, gracz będzie musiał stawić czoła także członkom nieznanego ugrupowania. Ich twarze są zakryte specjalnymi maskami Hannya. Główny nurt fabuły prowadzi do rozwiązania zagadki, skąd wzięły się duchy pochodzące z japońskiego folkloru.

Na pierwszy rzut oka, w grze Ghostwire: Tokyo zauważalna jest duża grupa dostępnych przeciwników. Każdy z nich ma swój wyjątkowy zestaw ruchów i ataków, co powoduje, że starcia z duchami nie powinny być nudne i powtarzalne. Na szczęście nasz protagonista posiada wiele nadludzkich zdolności bojowych, które ułatwią pojedynki z japońskimi potworami.

A Tobie jak podobał się zwiastun Ghostwire: Tokyo? Zamierzasz kupić wersję przedpremierową? Zostaw komentarz.

Chcesz skonfigurować i zamówić idealny komputer dla siebie? Wiemy, że nie jest to takie proste, na jakie wygląda… Wszystkim spragnionym pomocy w tym trudnym zadaniu polecamy nasz obszerny materiał: Konfigurator zestawu komputerowego PC. Wybieramy podzespoły do wymarzonego peceta. W artykule omawiamy dokładnie wszystkie kwestie, jakie należy brać pod uwagę podczas zakupu sprzętu komputerowego. Konfigurator zestawu komputerowego PC to narzędzie, które pomoże laikom w zbudowaniu pierwszego, w pełni autorskiego komputera. Dzięki niemu i kilku naszym wskazówkom każdy poradzi sobie z doborem pasujących do siebie podzespołów, zapewniających odpowiednią wydajność.

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *