1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Fortnite usunie Tilted Towers? Co planuje Epic?

Rozrywka

21.02.2022 10:02

Fortnite usunie Tilted Towers? Co planuje Epic?

Gry Newsy
12
0
0
12
0

Fortnite otrzymało miesiąc temu wyjątkową aktualizację – do mapy wróciła znana lokacja Tilted Towers. Internetowe spekulacje mówią, że Epic Games planuje ponownie zniszczyć popularną miejscówkę graczy. Czy tak się stanie?

Tilted Towers to specyficzne miejsce w grze, które zasłynęło jako najbardziej pechowa lokacja w Fortnite. Pomimo że stosunkowo niedawno zostało one przywrócone w grze, to pojawiły się plotki, że twórcy myślą nad ponownym zniszczeniem miejsca. Jak donosi źródło, eksploratorzy danych, po wprowadzeniu najnowszej aktualizacji, odnaleźli dowody na to, że niebawem popularna lokacja zniknie z mapy w Fortnite.

Spekulacje mówią o możliwym wystąpieniu licznych trzęsień ziemi, które będą mieć miejsce dosyć blisko Tilted Towers. Trzy lokalizacje, w jakich odbędą się te wydarzenia, mają stworzyć kształt trójkąta, a w jego środku rzekomo mają się znaleźć Wykrzywione Wieże. Być może jest to plan Epic Games, aby ponownie usunąć miejscówkę na skutek ogromnych zapadlisk.

Fortnite i Tilted Towers – czy zostanie zniszczona?

Jak historia pokazuje, Tilted Towers nie ma szczęścia w Fortnite. Ta lokacja była wielokrotnie atakowana przez meteory, trzęsienia ziemi, wulkany, a nawet była zasypywana piaskiem czy śniegiem. Gdy jednak ten obszar wrócił do gry w oryginalnej formie, twórcy najwidoczniej wciąż coś zamierzają kombinować.

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że przecieki odkryte przez fanów gry staną się prawdą. Epic Games cyklicznie wywołuje różne zjawiska, które niszczą Tilted Towers – tym razem może być podobnie. Twórcy Fortnite nie wypowiedzieli się oficjalnie w tej sprawie. Prawdopodobna informacja pojawi się przed końcem pierwszego sezonu, rozdziału trzeciego w przyszłym miesiącu. 

Fortnite jest regularnie aktualizowany przez Epic Games. Jest to świetny sposób na ciągłe utrzymanie uwagi swoich graczy. Dlaczego rezygnować z gry, skoro wciąż się coś w niej dzieje? Podobny schemat obrało Rockstar Games wraz ze swoim GTA Online. W poprzednim tygodniu do Fortnite została dodana nowa aktualizacja dotycząca premiery filmu Uncharted. Dzięki niej fani tej gry mogli się wcielić w ulubionych bohaterów z gry. O aktualizacji możecie przeczytać tutaj.

A Ty co myślisz o planach twórców Fortnite? Czy Tilted Towers ponownie zostanie zniszczone? Daj znać w komentarzach.

Chcesz skonfigurować i zamówić idealny komputer dla siebie? Wiemy, że nie jest to takie proste, na jakie wygląda… Wszystkim spragnionym pomocy w tym trudnym zadaniu polecamy nasz obszerny materiał: Konfigurator zestawu komputerowego PC. Wybieramy podzespoły do wymarzonego peceta. W artykule omawiamy dokładnie wszystkie kwestie, jakie należy brać pod uwagę podczas zakupu sprzętu komputerowego. Konfigurator zestawu komputerowego PC to narzędzie, które pomoże laikom w zbudowaniu pierwszego, w pełni autorskiego komputera. Dzięki niemu i kilku naszym wskazówkom każdy poradzi sobie z doborem pasujących do siebie podzespołów, zapewniających odpowiednią wydajność.

Reklama

źródło zdjęcia: Epic Games

12
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.