fortnite cobrakai

Rozrywka

31.12.2021 10:16

Fortnite dodaje skiny do gry. Cobra Kai nadchodzi

Gry Newsy
7
4
0
7
4

Po raz kolejny Fortnite wprowadził nowość do popularnej gry battle royale. Było już wiele bohaterów zaadaptowanych do gry, jednak teraz dołącza do nich Cobra Kai! Co konkretnie zostało dodane?

Cobra Kai to amerykański serial, będący kontynuacją serii Karate Kid. Tak się składa, że właśnie dziś premierę ma 4 sezon tej produkcji Netflixa. Epic Games w związku z kolaboracją wprowadził do gry dodatkowej, raczej nie dużej, zawartości. Ważne, że jest – już teraz!

Sprawdź też: Fortnite doda skin z DOOM? Czy doczekamy się Doom Slayera?

Zacznijmy od początku, Fortnite udostępnia od dziś dziesięć nowych strojów postaci, emotkę Kopnięcie Żurawia i kilka akcesoriów jak np. kilofy. Ubrania są podzielone na 3 kategorie, zainspirowane różnymi dojo: Cobra Kai, Eagle Fang i Miyagi-Do. Każdy znajdzie coś dla siebie, ale to nie wszystko! Dodany został także Karateka Jones i Czempionka Postawy Czapli. Już teraz możesz być trenerem karate w Fortnite! Wyjątkowe stroje są dostępne do kupienia w zestawie lub każdy z osobna. 

Tak się prezentują nowe akcesoria dodane do Fortnite | źródło: epicgames.com

A co z akcesoriami do gry dodającymi uroku naszej rozgrywce? Fortnite nie zawodzi i wraz z Cobra Kai przygotowali dla Was kilka dodatków. Kilofy pojawią się dwa – Znak Dojo i Klątwa Kobry. Nie inaczej będzie z plecakami – otrzymamy do kupienia plecak Nauki Pana Miyagi oraz Moneta z Kobrą. Ostatnim prezentem od Epic Games jest emotka Kopnięcie Żurawia, jakiej możemy użyć podczas walk na wyspie.

Jak Ci się podoba dodatkowa zawartość w grze? Ubieraj swoje kimono i walcz z innymi karatekami na wyspie w trybie battle royale!

źródło zdjęcia: epicgames.com

7
4

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *