1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. FlixClassic – nadchodzi nowa platforma VOD! Najważniejsze informacje

Rozrywka

15.04.2022 14:07

FlixClassic – nadchodzi nowa platforma VOD! Najważniejsze informacje

Filmy Newsy TV i VOD
6
0
0
6
0

Czym jest FlixClassic? Jeśli brakowało Ci platformy VOD, która posiadałaby stare, klasyczne filmy znane na całym świecie, to właśnie taka nadchodzi! FlixClassic jest platformą oferującą blisko 300 filmów, zarówno tych światowych, ale także klasy B.

FlixClassic – najważniejsze informacje

Nowa platforma VOD zaoferuje widzom w niedużej kwocie pobieranej co miesiąc dostęp do prawie 300 filmów. Wśród nich znalazły się wielkie klasyki kina, ale także mniej znane produkcje klasy B. Zapowiada się, że będzie to świetna gratka dla wielbicieli starszej kinematografii, ponieważ każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Co ciekawe, wśród tych produkcji pojawiły się także propozycje niedostępne w pozostałych polskich serwisach. Mowa o takich produkcjach jak: Wielkie nadzieje, Góra boga kanibali, Ucieczka na Atenę, Obywatel John Doe czy Franciszek.

Propozycje dostępne na stronie FlixClassic są w jakości HD w oryginalnych wersjach językowych oraz z polskim lektorem czy napisami. Co więcej, FlixClassic wprowadziło ciekawą opcję polegającą na prezentacji ścieżek różnych filmów. Jeżeli nie wiesz za bardzo, co chciałbyś zobaczyć lub nie chcesz szukać wybranych produkcji na własną rękę, możesz skorzystać z gotowych propozycji:

  • żelazny kanon − nieśmiertelne klasyki i kamienie milowe sztuki filmowej, prawdziwy przyspieszony kurs historii kina, obejmujący takie filmy jak: Metropolis, Lecą żurawie czy też Gorączka złota;
  • zapomniane perełki − nieoczywiste tytuły, funkcjonujące obok słynnych klasyków, które zainteresują najbardziej wymagających widzów, np.: Młody Sherlock Holmes, Złotoręki, Ballada o żołnierzu;
  • swobodna jazda – zaskakujące połączenie kultowych filmów gatunkowych i najbardziej nietuzinkowych dzieł kina autorskiego, a wśród nich m.in.: Kret, Karnawał dusz, Dzika planeta;
  • gaz do dechy − dziwne, przestrzelone i czasem tandetne, choć klimatyczne rewiry filmowego świata, często tak złe, że aż dobre, np.: Plan 9 z kosmosu, Zombie 2, Galaktyka terroru.

Sprawdź też: Co to jest Viaplay? Nowy zawodnik na rynku TV i VOD

FlixClassic – cena, data premiery

Platforma VOD ze starymi klasykami jest dostępna pod tym adresem już od dzisiaj. Z okazji premiery portal przygotował pewny rodzaj promocji. Każdy, kto zapisze się do newslettera FlixClassic od 15 kwietnia do 29 kwietnia, korzystając z tego linku, otrzyma bezpłatny dostęp do całej biblioteki filmów na 10 dni. Zdecydowanie miły gest ze strony portalu!

Standardowo FlixClassic będzie kosztować tylko 12,99 zł miesięcznie lub w pakiecie rocznym 129,90 zł. Trzeba przyznać, że nie jest to wygórowana cena za dostęp do legalnej biblioteki starych, klasycznych filmów. Co zrobić, aby skorzystać z platformy VOD? Standardowa procedura polega na rejestracji na FlixClassic, a następnie wyborze sposobu rozliczania. Filmy możemy oglądać za pośrednictwem przeglądarki lub aplikacji na telefon. Obecnie jest już gotowe oprogramowanie na system iOS, a niebawem powinna pojawić się apka na telefony z Androidem.

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Twórcy deklarują, że telewizory z systemem Smart TV także otrzymają dostęp do FlixClassic, ponieważ obecnie trwa już certyfikacja. Filmy będziemy mogli oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie. Portal VOD nie różni się znacznie od pozostałych, popularnych witryn oferujących filmy na życzenie. Na stronie możemy zapisywać filmy do obejrzenia, wyszukiwać je po tytule czy filtrować np. po nazwiskach reżyserów.

FlixClassic zapowiada się interesująco! Czy skorzystasz z bezpłatnego okresu próbnego? Daj znać w komentarzach!

Reklama
6
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.