1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. FIFA zagra dla WOŚP! Co zrobiło EA SPORTS?

Rozrywka

27.01.2022 14:04

FIFA zagra dla WOŚP! Co zrobiło EA SPORTS?

Gry Newsy
12
3
0
12
3

FIFA przygotowała dla swoich graczy limitowaną nagrodę. Graj w FIFA 22 Ultimate Team, a otrzymasz unikatowe stroje dla swoich piłkarzy, które zostały zaprojektowane przez Jurka Owsiaka! FIFA gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, graj i Ty!

EA SPORTS dołączyło do jednych z wielu marek popierających działania WOŚP – z tej wyjątkowej okazji, gracze w trybie FUT mogą zdobyć wyjątkowe stroje dla swoich piłkarzy, a z nimi unikatowe elementy stadionów, które były tworzone we współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 

fifa 22
Ubierz swoich piłkarzy w unikatowe koszulki z motywem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Warto powiedzieć, że jest to pierwsze takie wydarzenie w historii grze FIFA, stroje zaprojektowane przez Jerzego Owsiaka, będą dostępne przez określony czas dla wszystkich graczy FIFA 22. Co trzeba zrobić, by zdobyć unikalny wygląd swoich piłkarzy w FIFA Ultimate Team? Otrzymasz koszulkę z serduszkiem WOŚP, wykonując proste zadanie, które jest dostępne w grze. Chwytaj, w takim razie za swojego pada lub siadaj do komputera i graj wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Unikalne koszulki zostały także stworzone w wersji fizycznej. Kinga Kujawska, popularna prezenterka ESL Polska i streamerka, otrzymała koszulkę od EA SPORTS, którą następnie podpisze i wystawi na aukcję WOŚP. Prawdziwe koszulki otrzymają także inne znane osoby, a więc warto być czujnym, jeśli polujecie na zakup takiej charytatywnej sztuki. Warto pomagać, prawda?

good deal promocja morele

Chcesz skonfigurować i zamówić idealny komputer dla siebie? Wiemy, że nie jest to takie proste, na jakie wygląda… Wszystkim spragnionym pomocy w tym trudnym zadaniu polecamy nasz obszerny materiał: Konfigurator zestawu komputerowego PC. Wybieramy podzespoły do wymarzonego peceta. W artykule omawiamy dokładnie wszystkie kwestie, jakie należy brać pod uwagę podczas zakupu sprzętu komputerowego. Konfigurator zestawu komputerowego PC to narzędzie, które pomoże laikom w zbudowaniu pierwszego, w pełni autorskiego komputera. Dzięki niemu i kilku naszym wskazówkom każdy poradzi sobie z doborem pasujących do siebie podzespołów, zapewniających odpowiednią wydajność.

źródło zdjęć: mat. prasowe 

12
3

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.