Fallout 76

Rozrywka

22.02.2022 15:50

Fallout 76 i zawartość na rok 2022 – szykuje się masa atrakcji!

Gry Newsy
11
0
0
11
0

Wszyscy fani gry Fallout 76 mogą zacierać ręce! Bethesda odkryła karty w sprawie przyszłości gry, a ta zapowiada się nadzwyczaj interesująco! Odparcie m.in. inwazji kosmitów to dopiero początek. Co czeka graczy w tym roku?

Wiele dobrego, jak wynika z udostępnionej przez twórców infografiki, którą przedstawiamy poniżej. Choć Fallout 76 nie miał najlepszego początku, gra otrzymała należyte wsparcie od producenta i została doprowadzona do całkiem grywalnego stanu. Jak wynika z oficjalnych materiałów, Bethesda nie zapomina o swoim tytule i w nadchodzących miesiącach wszyscy gracze doczekają się masy nowej zabawy. Co przygotowano na rok 2022?

Kosmiczna inwazja w świecie Fallouta 76

Bethesda przygotowała cztery aktualizacje, które zostały podzielone na sezony powiązane z porami roku. Pierwsza, wiosenna aktualizacja nosi nazwę Najeźdzcy z kosmosu i jak sama nazwa wskazuje, dotyczyć będzie zmasowanego ataku obcych sił, które rzucą wyzwanie każdemu graczowi.

Appalachy zostaną zdominowane przez przedstawicieli obcej rasy, którzy rozmieszczą w różnych częściach mapy swoje złowieszcze urządzenia. Zadaniem graczy będzie pokrzyżowanie ich planów podboju.

Poza tym wiosenna aktualizacja wprowadzi ulepszenia i zmiany do Fallout Worlds. Dotyczyć one będą sposobów zdobywania punktów S.C.O.R.E. (w wyzwaniach dziennych i tygodniowych), zmiany w kwestii budynków C.A.M.P., poprawki PvP, możliwość wyłączenia V.A.T.S. oraz legendarnych profitów. Prócz wyżej wymienionych pojawi się także aktualizacja Lepsze życie pod ziemią, która będzie ósmym sezonem w grze. Jak widać, wiosna w Appalachach zacznie się z przytupem.

Full Metal Fallout 76

Letnia aktualizacja ochrzczona mianem Przetestuj swój metal nie została mocno doprecyzowana przez Bethesdę. Przy okazji nie wiemy praktycznie nic o letnim dziewiątym sezonie. Zaprezentowane informacje dotyczą tylko aktualizacji, na którą skupiają się m.in. nowe zadania publiczne – w liczbie trzech sztuk.

Oprócz tego gracze posiadający dostęp do Fallout 1st otrzymają zarówno poprawki planszy S.C.O.R.E., jak i boost do gromadzenia punktów S.C.O.R.E. oraz unikatowe rangi. Jak widać, lato to czas nagradzania wszystkich, którzy zgodzili się opłacić dodatkowy koszt związany z członkostwem premium.

Dzióra czeka

Jesień z pewnością przypadnie do gustu graczom. Bethesda przygotowała tu wiele zawartości, z których największą będzie niewątpliwie możliwość eksploracji terenów poza Appalachami!

Sprawdź też: Historia serii gier Fallout. Wszystko o kultowych grach z serii Fallout

Aktualizacja jesienna będzie nawiązywać do dodatku Dzióra z Fallouta 3. Spodziewać możemy się nowych, powtarzalnych misji, nagród, spotkania znanych z trójki NPCów, jak i wrogów – pamiętacie trogów? Powrócą! Szczegóły dotyczące dziesiątego sezonu pozostają nieznane, ale z pewnością twórcy przygotują masę nowej zawartości – w postaci nagród, przedmiotów i broni.

Objazdowy Nuka-World wkrótce w Appalachach

Pamiętacie park rozrywki z jednego DLC do Fallouta 4? Jego „ruchoma” wersja powróci już zimą. Co oferować będzie odnowiony, przedwojenny Objazdowy Nuka-World?

Po jego dotarciu do regionu Popieliska gracze będą mogli spodziewać się nowych wydarzeń publicznych, bossa regionu do pokonania, nowych NPC i wreszcie nowego sezonu. Niestety, z racji odległego terminu niewiele wiadomo o szczegółach zimowej aktualizacji. Domniemywać można, że objazdowy „cyrk” dostępny będzie do zwiedzania, jednak na więcej szczegółów trzeba zaczekać.

Wszystkie znane obecnie szczegóły planów na 2022 rok możecie przeczytać pod wskazanym adresem.

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się, jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

Źródło obrazu głównego: mat. prasowe

11
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *