Dying Light 2

Rozrywka

17.01.2022 11:07

Dying Light 2 otrzyma wsparcie przez 5 lat po premierze

Gry Newsy
8
0
0
8
0

Dying Light 2 już wkrótce zagości na naszych komputerach i konsolach. Najważniejsza obecnie gra polskiego gamedevu nie zostanie jednak zapomniana przez twórców rychło po premierze. Techland ogłosił plany wsparcia tytułu rozciągnięte na pięć lat.

Na oficjalnym koncie twitterowym gry, Techland zagwarantował rozwój i wsparcie Dying Light 2 przez przynajmniej pięć lat po premierze. Co miałoby się na to składać? Wiele “rzeczy, które kochają fani serii”.

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się PO premierze? Gwarantujemy rozszerzanie świata Dying Light 2 Stay Human przez przynajmniej pięć lat po wydaniu z nowymi opowieściami, lokacjami, wydarzeniami w grze i wszystkim tym, co kochasz

Tłumaczenie Tweetu opublikowanego na oficjalnym koncie Dying Light

Taki rozwój wydarzeń z pewnością nie jest zaskoczeniem dla tych, którzy uważnie śledzili losy pierwszej części gry. Po premierze w styczniu 2015 roku, Dying Light był niejako oczkiem w głowie Techlandu, pielęgnowanym i dopieszczanym przez kilka następnych lat. Gra otrzymywała wiele darmowych update’ów, wydarzeń w świecie gry, nowej zawartości do pobrania etc. Gracze mogą więc mieć pewność, że dwójka podąży tym samym torem co jej poprzedniczka.

Co ciekawe, sam Techland wychodził z inicjatywą do innych twórców gier, co skutkowało powstawaniem licznych crossoverów (Rocket League, Left 4 Dead 2, Chivalry: Medieval Warfare).

Dying Light 2 zaliczył po drodze kilka przesunięć terminów premiery, ale wydaje się, że obecnie pewnie zmierza po swoje: 4 lutego 2022 będzie dniem wydania tytułu. Zastanawiasz się, czy Twój komputer poradzi sobie z grą? Nie przejmuj się, najnowsza gra wrocławskiego studia będzie działać nawet na komputerze z niższej półki.

Za niecałe trzy tygodnie, wszyscy chętni będą mogli zająć się eksterminacją zombie. Gra wyjdzie na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a także Nintendo Switch. Trzymamy mocno kciuki za ten tytuł! A jeśli zastanawiasz się, ile może zająć całkowite ukończenie Dying Light 2, przekonasz się o tym pod tym linkiem.

Sprawdź też: Dying Light 2 – unikajcie niemieckiej wersji, bo będzie ocenzurowana

Chcesz skonfigurować i zamówić idealny komputer dla siebie? Wiemy, że nie jest to takie proste, na jakie wygląda… Wszystkim spragnionym pomocy w tym trudnym zadaniu polecamy nasz obszerny materiał: Konfigurator zestawu komputerowego PC. Wybieramy podzespoły do wymarzonego peceta. W artykule omawiamy dokładnie wszystkie kwestie, jakie należy brać pod uwagę podczas zakupu sprzętu komputerowego. Konfigurator zestawu komputerowego PC to narzędzie, które pomoże laikom w zbudowaniu pierwszego, w pełni autorskiego komputera. Dzięki niemu i kilku naszym wskazówkom, każdy poradzi sobie z doborem pasujących do siebie podzespołów, zapewniających odpowiednią wydajność.

Źródło obrazu głównego: mat. prasowe

8
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *