Don't Starve Together jest fenomenem o niegasnącej popularności.

Rozrywka

16.12.2021 11:33

Don’t Starve Together w drodze na Switcha

Gry Newsy
10
0
0
10
0

Don’t Starve Together zostało hitem na każdej platformie, na której się pojawiło. Gra kooperacyjna z 2016 roku, oparta na Don’t Starve z 2013 roku, ma emocjonującą i angażującą rozgrywkę. Czy mechanika gry przyjmie się również na Switchu?

Don’t Starve Together ma pojawić się na konsoli Nintendo Switch już wiosną 2022. Obecnie gracze mają dostęp do jednoosobowej wersji gry, Don’t Starve z 2013 roku. Singleplayer’owa wersja wciąga równie bardzo co późniejsza ewolucja, jednak brak elementu współpracy, którego już mogliśmy doświadczyć na innych platformach, jest odczuwalny. Dostęp do Don’t Starve na platformie Nintendo jest tymczasowy i ograniczony do rynku amerykańskiego, jako test czy gra wzbudzi zainteresowanie i jak będzie działać.

Trzymam kciuki, żeby jednak wszystko ułożyło się pomyślnie i żebyśmy wiosną mogli powalczyć o przetrwanie na Switchu. Platforma ta zdaje się być idealna pod taki styl rozgrywki.

Tysiące graczy już próbowało zmierzyć się z bezlitosnymi mechanizmami gry i pewnie niewielu udało się dłużej przetrwać. Pomimo wysokiego poziomu trudności, Don’t Starve Together na Steamie ma przytłaczająco pozytywne recenzje – z ponad 200 000 recenzji 96% jest pozytywnych. 

A Ty? Próbowałeś już przetrwać w nie znających litości realiach gry? Jakie są Twoje wrażenia?

A teraz, żeby dobić do wyznaczonego limitu znaków, kawał.
Kupiłem taboret w sklepie online. Teraz Google wyświetla mi reklamy sznurów. Hue hue hue.

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *