dom z papieru największy polski fan

Rozrywka

01.12.2021 10:00

Dom z Papieru: Warszawa, Kraków a może Krosno? Kto zostanie największym fanem serialu w Polsce?

Filmy i seriale Newsy
10
0
0
10
0

Dom z Papieru to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych produkcji Netflix w Polsce. Kto jest jej największym fanem w naszym kraju? Dowiemy się już 1 grudnia, oglądając finałowe zmagania uczestników konkursu.

Premiera drugiej części finałowego, piątego sezonu serialu Dom z Papieru już 3 grudnia. Netflix konsekwentnie stara się podgrzewać atmosferę przed nadchodzącym wydarzeniem, między innymi poprzez stosowanie różnorodnych form promocji nowej produkcji. Szczególnie ciekawym przedsięwzięciem, na które warto poświęcić dłuższą chwilę, są wybory największego fana Domu z Papieru w Polsce.

Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia, o godzinie 20:00, na oficjalnym, polskim kanale Netflix na platformie YouTube. Wyjątkowi uczestnicy, specjalni goście, emocjonujące wyzwania i wielka nagroda to wszystko, co czeka na widzów serialu już dzisiejszego wieczoru.

Dom z Papieru – czy uczestnicy konkursu poradzą sobie z zadaniami godnymi bohaterów serialu?

Z zadaniami, jak nazywa je sam Netflix, godnymi serialu Dom z Papieru, zmierzy się grono polskich fanów, którzy podobnie jak bohaterowie produkcji, przyjęli jako pseudonimy nazwy miejscowości:

  • Reims – Bartosz Jasiński;
  • Bielsko-Biała – Kamila Koczur;
  • Śmigiel – Wiktoria Skrzypczak;
  • Krosno – Tomasz Giefert;
  • Warszawa – Konrad Wąsikiewicz;
  • Ostrów Wielkopolski – Hanna Marciniak.

Za całą szóstkę mocno trzymamy kciuki. Co istotne, nie tylko my i wielu miłośników serialu z całej Polski. Ich zmagania z wymyślnymi zadaniami obserwować będą członkowie obsady serialu. Będzie to wcielający się w rolę Berlina Pedro Alonso oraz Darko Perić, czyli serialowy Helsinki. Pojawi się także Enrique Arche – Arturito.

dom z papieru największy polski fan
Zmagania obserwować będą aktorzy znani z serialu Dom z Papieru.

Wielka nagroda do wygrania

Konkursowe emocje podsycać będzie nie tylko obecność wyjątkowych gości, duch rywalizacji czy bliskość premiery finału Domu z Papieru. Niebagatelne znaczenie ma również nagroda główna o znacznej wartości – ważąca 1 kilogram sztabka złota.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania uczestnikom.

Sprawdź również: Dom z papieru – Berlin otrzyma własny spin-off

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *