1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Discord ze wsparciem PlayStation Network. W końcu!

Rozrywka

01.02.2022 15:15

Discord ze wsparciem PlayStation Network. W końcu!

Newsy Programy i aplikacje
4
0
0
4
0

Discord wprawdzie dalej nie pojawił się jako aplikacja na konsolach PS4 i PS5, ale w końcu pozwala na połączenie z nim swojego konta PlayStation Network! Co to oznacza?

Jim Ryan, CEO Playstation, w maju zeszłego roku ogłosił ich współpracę z Discordem – najpopularniejszą obecnie aplikacją do rozmów głosowych. Teraz widać pierwsze owoce tej kolaboracji, lecz zapewne nie tego do końca oczekiwali konsumenci.

Od dzisiaj gracze mogą pod Discord podpiąć swoje konto PlayStation Network. Oznacza to, że jeżeli będziesz w coś grać na konsoli, to na aplikacji będzie widniał stosowny komunikat informujący pozostałych, iż jesteś w rozgrywce i jaki konkretnie tytuł ogrywasz.

Jak połączyć konto Discord z PlayStation Network?

Aby połączyć konto Discord z PlayStation Network, należy wykonać następujące kroki:

  • Kliknąć na ikonę koła zębatego (PC) lub Twojego avatara (telefony i tablety);
  • Wejść w “połączone konta”;
  • Nacisnąć “Dodaj”;
  • Wybrać z listy PlayStation Network;
  • Nastąpi przekierowanie na stronę PSN, gdzie będzie trzeba się zalogować;
  • Potwierdzić logowanie.

Na ten moment to jedyna funkcjonalność, jaka wynikła ze współpracy z Sony z Discord. Dalej nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle aplikacja pojawi się na konsolach PS4 i PS5, jednak zapewne jakby miało się to stać, to najszybciej w drugim kwartale tego roku. Na ten moment można jedynie spekulować, należy zatem cierpliwie czekać na oficjalne obwieszczenie takowej informacji.

Cieszycie się z tej małej implementacji? Też macie nadzieję, że Discord wkrótce pojawi się na Waszych konsolach? Co byście powiedzieli na Scrollowy kanał? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

Sprawdź też:

Reklama
4
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.