1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Deadpool na plakacie sequelu Doctor Strange? Na to wygląda

Rozrywka

15.02.2022 15:42

Deadpool na plakacie sequelu Doctor Strange? Na to wygląda

Filmy Newsy
6
0
0
6
0

Deadpool pojawił się na plakacie następnej części Doctor Strange – tak przynajmniej uważają internauci, którzy dopatrzyli się ukrytej zawartości. Czy faktycznie znalazła się tam, ta znana postać? Oceńcie sami.

Nadchodzący sequel Doktor Strange w multiwersum obłędu, otrzymał nowy plakat, który prezentuje wiele postaci odbitych w kawałkach szkła, eksplodujących na głównym planie. Internet ma bystre oko i wąska grupa fanów doszukała się ukrytej wiadomości znajdującej się na nowej grafice. 

Dolna część plakatu subtelnie prezentuje kawałek tarczy Agentki Carter. Oczywiście to nie wszystko, niektórzy dopatrzyli się obecności kostiumu Deadpool, Ryana Reynoldsa. Czy faktycznie został umieszczony taki „easter egg” w tym plakacie? Decyzję pozostawiam Wam.

W mojej opinii tarcza jest faktycznie dostrzegalna i pasuje ona wyglądem do postaci agentki z filmu. Jednak postać Deadpool’a pozostaje dla mnie dużą niewiadomą – osobiście bym się wstrzymał z teorią, że pojawi się on w nadchodzącym Doctor Strange. Gdy bardzo mocno się przyjrzymy, to możemy zobaczyć oczy i maskę, ale to wciąż silnie rozmyty obraz, który nie jest tak wiarygodny jak tarcza kapitan Carter.

Jednakże twórcom udało się osiągnąć zamierzony cel, fani Marvela zaczęli udostępniać plakat i wymieniali się wzajemnie przemyśleniami na temat ulokowania nowych postaci do nadchodzącego filmu. Niewyraźna postać Deadpool’a dodaje pikanterii w sytuacji oczekiwania na premierę. Co więcej, oficjalnie obecność tych dwóch bohaterów nie została potwierdzona.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness trafi do kin 6 maja 2022 roku. Fani muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ zapowiada się ciekawe widowisko. Szczególnie jeśli przecieki z internetu potwierdzą się. A Ty, czy czekasz na premierę nowego filmu? Chciałbyś zobaczyć w nim Deadpool’a? Daj znać w komentarzach.

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

6
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.