1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Co to jest Games with Gold? Oferta Microsoftu na wrzesień 2021!

Rozrywka

3 tygodnie temu

Co to jest Games with Gold? Oferta Microsoftu na wrzesień 2021!

Gry
3
1
0
3
1

Games with Gold na wrzesień 2021 — Microsoft zaprezentował nowe tytuły! Subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą pobrać aż cztery darmowe gry. Sprawdź, jakie tytuły znalazły się we wrześniowej ofercie!

Games with Gold — co to jest?

Games with Gold — co to takiego? Ten tajemniczo brzmiący tytuł to nic innego jak program dla użytkowników konsol Xbox. Subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą korzystać z benefitów w postaci bezpłatnych gier. Co miesiąc na oficjalnej stronie Games with Gold pojawiają się szczegółowe informacje dotyczące oferowanych gier. Tytuły zmieniają się i są ujawniane w tygodniu poprzedzającym ich oficjalne udostępnienie. Jednak dokładne daty zapowiedzi są zmienne.

games with gold
Źródło: ustatkowanygracz.pl

Games with Gold a Xbox Game Pass

Wiesz już, co to jest Games with Gold. W tym miejscu warto też wspomnieć o niezwykle popularnej subskrypcji, jaką jest Xbox Game Pass. Usługa od firmy Microsoft zapewnia dostęp do biblioteki z ponad setką najnowszych tytułów. Platforma działa podobnie do popularnych serwisów streamingowych takich jak HBO GO, Netflix czy Spotify. Wystarczy założyć konto i podpiąć kartę, z której co miesiąc pobrana zostanie opłata abonamentowa.

Games with Gold a Xbox Game Pass
Źródło: zagrano.pl

Xbox Game Pass jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla miłośników gier. Subskrypcja pozwala odkryć najnowsze produkcje w wysokiej jakości bez konieczności kupowania każdego tytułu osobno. Z usługi korzystać można na konsoli Xbox oraz na komputerach.

Cena Xbox Live Gold

W ofercie firmy Microsoft znajduje się również płatna usługa subskrypcji gier Xbox Live Gold. Została stworzona z myślą o użytkownikach konsol Xbox 360 oraz Xbox One. Jest płatnym rozszerzeniem bezpłatnego konta Xbox Live.

Usługa Xbox Live zapewnia dostęp do sklepu Microsoft Store oraz bezpłatnych aktualizacji, natomiast Xbox Live Gold umożliwia korzystanie z dodatkowych funkcji. Dzięki płatnej subskrypcji użytkownik może grać online z innymi graczami w trybie multiplayer oraz otrzymywać treści i darmowe tytuły w ramach Games with Gold czy oferty Deals with Gold umożliwiającej zakup gier w atrakcyjnych cenach.

Cena Xbox Live Gold
Źródło: xbox.com

Chcąc korzystać z usługi Xbox Live Gold, wystarczy zapłacić za abonament. Na oficjalnej stronie Microsoftu dostępne są dwie opcje subskrypcji — na miesiąc za 29 zł lub na trzy miesiące za 79 zł.

Games with Gold — wrzesień 2021

Microsoft ogłosił już listę gier w ofercie Games with Gold na wrzesień 2021. Tytułem, który przykuwa największą uwagę, jest Warhammer: Chaosbane. Gra będzie dostępna do pobrania już od 1 września aż do ostatniego dnia miesiąca na Xbox One oraz Xbox Series X/S. RPG akcji należący do kategorii hack’n’slash z pewnością zadowoli fanów mrocznego klimatu. Rozgrywka sprowadza się do eliminacji wrogów i gromadzenia potrzebnego wyposażenia.

Kolejną propozycją od Microsoftu jest Mulaka, dostępna od 16 września do 15 października na Xbox One oraz Xbox Series X/S. To przygodowa gra akcji osadzona w północno-meksykańskim klimacie.

Games with Gold — wrzesień 2021
Źródło: news.xbox.com

Od 1 do 15 września subskrybenci usług Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate otrzymają również dostęp do Zone of the Enders HD Collection, czyli pakietu dwóch odświeżonych wersji cyklu od Hideo Kojimy. Akcja obu gier została umiejscowiona w przyszłości — ludzie skolonizowali Marsa i inne planety, korzystając z pomocy mechów bojowych.

Ostatnim tytułem, który znalazł się na wrześniowej liście jest Samurai Shodown II dostępny od 16 do 30 września na Xbox 360, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Gra z 1994 roku bazuje na walkach z potężnymi wojownikami. Z pewnością nie jest najmocniejszym tytułem w całym zestawieniu, jednak jeśli lubisz pojedynki toczone przy pomocy broni białej, możesz się przy niej dobrze bawić.

Zobacz: Xbox Smart Delivery – co to jest i jak działa? Sprawdzamy Smart Delivery – świetną funkcję konsoli Xbox

Od kilku miesięcy gracze nie byli szczególnie zadowoleni z prezentowanych przez Microsoft ofert w usłudze Games with Gold. Choć zdania są podzielone również co do wrześniowego zestawienia, z pewnością dają nadzieję na nowe, coraz lepsze propozycje. A Ty jak oceniasz wrześniową ofertę Games with Gold?

Źródło obrazka głównego: retest.com.pl

3
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.