warzone

Rozrywka

01.12.2021 09:13

Call of Duty: Warzone – nowa mapa już niedługo! Wiemy jak będzie wyglądać

Gry Newsy
10
0
3
10
0

Grasz w Call of Duty: Warzone? Jeśli tak, to z pewnością ucieszysz się z okazji wprowadzenia nowej mapy. Znamy datę jej premiery wraz z szacunkowym rozmiarem. Ciekawe? Więcej znajdziesz w artykule.

Firma Activision już pewien czas temu, opublikowała informacje o przygotowaniach do wprowadzenia nowej mapy. Przełomowy moment właśnie nastąpił, otrzymaliśmy krótki filmik wraz z grafiką nowej przestrzeni na jakiej gracze będą mogli walczyć. Zapowiada się obiecująco!

Wojenna strzelanka podczas aktualizacji zmieni nazwę na Call of Duty: Warzone Pacific! Właśnie na Pacyfiku ma rozgrywać się spór – sama mapa otrzyma nazwę Caldera. Data premiery będzie miała miejsce lada moment, ponieważ na dzień aktualizacji wybrano 9 grudnia 2021 roku! Warto dodać, że osoby grające w Call of Duty: Vanguard otrzymają dostęp do świeżej mapy dzień wcześniej – 8 grudnia.

caldera
Na mapie znajdziemy dziesiątki interesujących punktów | źródło: callofduty.com

Wielkość mapy rozmiarem, wydaje się przypominać graczom dobrze znany Verdansk, choć klimat panujący na tropikalnej wyspie znacznie się różni. Z nową mapą otrzymujemy wiele kolorowych lokacji – ogromne palmy z zielonymi liśćmi, zarośnięte ruiny, piaszczyste plaże, a wokół lazurowy ocean. Zdjęcia udostępnione na blogu Call of Duty robią wrażenie. Twórcy gry zapewniają, że uczestnicy rozgrywki znajdą mnóstwo lokacji do strzelania.

Ciężko się z tym nie zgodzić – Caldera wygląda na dobrze wykonaną mapę, z wykorzystanym każdym zakątkiem. Znajdziemy tutaj wiele kryjówek, jak i otwartych terenów. Na nowej mapie możemy zobaczyć aż 15 stref w których możemy zacząć. Zwróćmy jeszcze uwagę na lewy, dolny róg mapy – możemy zaobserwować, że akcja będzie się rozgrywać w czasach drugiej wojny światowej

Na kanale “Playstation”, na platformie YouTube możemy podziwiać piękne detale mapy przygotowanej przez Activision. Wedle twórców, Caldera ma oferować całkowicie inne wrażenia w porównaniu do Verdanska

Graczom zostaną udostępnione samoloty, ciężarówki z działami przeciwlotniczymi, jaskinie, farmy, czy wszelkiej wielkości budynki. Możliwość latania to całkowita nowość w Warzone, pozytywne zaskoczenie, prawda? Wisienką na torcie jest uśpiony wulkan! Ciekawe, czy zostanie on wykorzystany w czasie rozgrywki… Dowiemy się tego wszyscy już 9 grudnia! 

Czy czekasz na aktualizację do Call of Duty? Daj znać jak podoba Ci się nowa mapa!

Sprawdź też: Call of Duty: Warzone – rozmiar nowej mapy może rozczarować

10
0

Podziel się:

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *