1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Call of Duty pierwszy raz w historii zrobi sobie przerwę?

Rozrywka

23.02.2022 14:42

Call of Duty pierwszy raz w historii zrobi sobie przerwę?

Gry Newsy
11
0
0
11
0

Call of Duty od prawie dwóch dekad co roku otrzymuje nowe części cyklu. Wygląda na to, że po premierze Modern Warfare 2 na następną odsłonę będzie trzeba czekać dwa lata. Co się stało, że ten ciąg został przerwany?

Zapewne już w listopadzie zadebiutuje Call of Duty: Modern Warfare 2, czyli kontynuacja świetnie przyjętego rebootu z 2019 roku. Za to okazuje się, że przyszłoroczny CoD, nad którym pracuje studio Treyarch, prawdopodobnie zaliczy obsuwę w terminie. 

Informacja ta pochodzi od jednego z redaktorów serwisu Bloomberg, który donosi, że na 20-lecie Call of Duty zabraknie nowej odsłony. Ponoć opóźnienie nie jest związane z wykupieniem Activision Blizzard przez Microsoft. 

Wydane w zeszłym roku Vanguard nie przyjął się zbyt pozytywnie wśród graczy. To skłoniło osoby na wyższych szczeblach w firmie do rozmyślań – czy przypadkiem nowe części nie następują po sobie zbyt szybko?

Tym sposobem w 2023 roku zapewne zabraknie nowej odsłony Call of Duty. Czyżbyśmy w końcu mieli doczekać się większych zmian? W przypadku tego tytułu pewnie też mowa już wyłącznie o wersji na Next-geny.

Call of Duty bez nowej odsłony w 2023 – czy świat stanie na głowie?

Mimo wszystko, brak nowej odsłony w przyszłym roku raczej nie zostanie w żaden sposób odczuwalny, a wręcz pozwoli twórcom nadchodzącego Modern Warfare 2 na dłuższe wsparcie ich tytułu. 

Dodatkowo ponoć Call of Duty: Warzone ma doczekać się kontynuacji, która będzie działać już na nowym silniku. Istnieje też możliwość, że gra doczeka się po prostu jednej wielkiej aktualizacji, co raczej nie spodobałoby się wszystkim, którzy nieco wydali na ten tytuł.

Trochę szkoda, że twórcy nie będą mogli świętować, tak hucznej rocznicy wypuszczając nową część, a zapewne zwykłym eventem w MW2/Warzone, ale aż chce się rzec – W KOŃCU! Ta seria już od dawna potrzebowałą przerwy. Oby kolejny CoD od Treyarch okazał się strzałem w 10 – na to liczę!

Reklama

Czekacie na nowe Call of Duty? Nie wiem, jak Wy, ale bardzo mnie cieszy, że CoD miałby na chwilę “odsapnąć”. Jakie są wasze przemyślenia na ten temat? Dajcie znać w komentarzu tutaj lub na naszym fanpage’u 🙂

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się, jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

Sprawdź też:

11
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.