1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. BioShock otrzyma filmową adaptację od platformy Netflix

Rozrywka

16.02.2022 13:04

BioShock otrzyma filmową adaptację od platformy Netflix

Filmy i seriale Gry Newsy
8
0
0
8
0

BioShock na szklanym ekranie? Netflix właśnie ogłosił, że razem z 2K i Take-Two Interactive przygotowują filmową odsłonę popularnej serii gier. Są powody ku radości?

O nowym projekcie giganta streamingowego nie wiadomo w zasadzie wiele – jedynym źródłem informacji jest tweet, który został opublikowany wczoraj. Jego zawartość prezentujemy poniżej. Na jego podstawie, można domniemywać, że fabuła osadzona będzie w podwodnej antyutopii – mieście znanym pod nazwą Rupture. Widoczny na obrazku Big Daddy jest ważnym elementem opowiadanej w grze fabuły i jak sugeruje sam Netflix, powinien pojawić się w filmie.

Poza tymi informacjami, nic więcej nie wiemy o tej produkcji. Pozostaje pytaniem jaką formę obiorą twórcy: pełnometrażowej produkcji z aktorami czy może animacji. Trzeba jednak zaznaczyć, że potencjał jest spory – pierwszy BioShock rozgrywał się w bardzo interesującej lokacji i posiadał niebanalną fabułę. Jeśli scenarzyści i reżyser nie zaliczą jakiejś wielkiej wpadki, szykuje się całkiem interesująca pozycja.

Warto także zaznaczyć, że fani uniwersum BioShocka otrzymają wkrótce kolejną dużą nowość. Trwa właśnie produkcja czwartej odsłony serii, której ostatni tytuł, BioShock Infinite, został wydany w 2013 roku. Za produkcję odpowiada Cloud Chamber, a produkcję napędzać będzie najprawdopodobniej Unreal Engine 5. Plotki mówią, że premiera gry może mieć miejsce jeszcze w tym roku, choć naszym zdaniem to przesadny optymizm. Jeżeli pojawią się nowe informacje w tej sprawie – powiadomimy Was niezwłocznie.

Chcesz skonfigurować i zamówić idealny komputer dla siebie? Wiemy, że nie jest to takie proste, na jakie wygląda… Wszystkim spragnionym pomocy w tym trudnym zadaniu polecamy nasz obszerny materiał: Konfigurator zestawu komputerowego PC. Wybieramy podzespoły do wymarzonego peceta. W artykule omawiamy dokładnie wszystkie kwestie, jakie należy brać pod uwagę podczas zakupu sprzętu komputerowego. Konfigurator zestawu komputerowego PC to narzędzie, które pomoże laikom w zbudowaniu pierwszego, w pełni autorskiego komputera. Dzięki niemu i kilku naszym wskazówkom każdy poradzi sobie z doborem pasujących do siebie podzespołów, zapewniających odpowiednią wydajność.

Sprawdź też: Historia serii BioShock — najważniejsze informacje o kultowej grze Kena Levine’a

Price Man

Źródło obrazu głównego: mat. prasowe

8
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.