Rozrywka

24.12.2021 12:03

Battlefield 2042 – wyciekła nowa mapa! Jak wygląda?

Gry Newsy
11
0
0
11
0

Battlefield 2042 zbiera mieszane opinie, a jednym z największych zarzutów jest miałka ilość contentu. Bardzo możliwe, że wraz z premierą pierwszego sezonu to się zmieni, a ostatni wyciek może to potwierdzać. 

Najnowszy wyciek z Battlefield 2042 dotyczy mapy, która rzekomo ma się pojawić w pierwszym sezonie, kiedy ten tylko ruszy. Na ten moment nieznana jest jeszcze jego data premiery, ale podobno gracze będą musieli czekać aż do marca, a co z tym się wiąże – przez kolejne trzy miesiące nie pojawi się zbyt wiele nowej zawartości.

Przeciek pochodzi od niejakiego Temporyala, który już niejednokrotnie udowodnił, że jest źródłem godnym zaufania. Najnowsza mapa do Battlefield 2042 podobno nazywa się Exposure, walka odbywać się ma na terenie Kanady, a konkretnie w tajnym laboratorium pełnym militarnego arsenału. 

Oczywiście należy pamiętać, że to nie są oficjalne informacje, dlatego należy je brać z przymrużeniem oka, lecz nic nie wskazuje na to, aby przeciek Temporyala miał się nie sprawdzić. DICE i EA na ten temat milczy i raczej wątpliwe jest, aby mieli tę sytuację jakoś skomentować. 

Na razie nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać. Jakie są wasze wrażenia z gry? Podoba się wam BF 2042 czy totalnie się od niego odbiliście? Dajcie znać w komentarzach!

Battlefield 2042 dostępny jest na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series S/X 

11
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.