1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Batgirl – aktorka zaprezentowała strój, który będzie nosić w filmie!

Rozrywka

17.01.2022 14:24

Batgirl – aktorka zaprezentowała strój, który będzie nosić w filmie!

Filmy i seriale Newsy
10
0
0
10
0

Batgirl już ponoć niebawem ma doczekać się swojej premiery! Biorąc pod uwagę ilość zdjęć, które ostatnio wyciekły, to coś musi być jednak na rzeczy. Teraz na dodatek dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądał strój tytułowej bohaterki.

Leslie Grace, czyli aktorka, która wcieli się w postać Batgirl, opublikowała na swoim instagramie zdjęcie, na którym widnieje ona w kostiumie, jaki przyodzieje w filmie. Fani komiksów z tą bohaterką powinni być zachwyceni – wszakże jest to jeden z najbardziej popularnych wśród fandomu strojów, który pierwszy raz został ukazany pod sam koniec 2014 roku w 35 numerze Batgirl z serii New 52. 

W internecie już wrze od komentarzy, iż kostium wypada biednie w stosunku do pozostałych filmowych produkcji DC i  wygląda, jakby był żywcem wyjęty z tzw. Arrowverse. Ciężko się z tym nie zgodzić, gdyż faktycznie zalatuje kiczem, ale należy pamiętać, że właśnie taki był zamysł, bo całość jest w teorii wykonana ręcznie przez Batgirl, która w odróżnieniu od Batmana, niestety nie posiada fortuny na takie zachcianki.

Prawdopodobnie nie będzie to jedyny strój, który ujrzymy w filmie, o czym świadczyć może nie tylko komentarz aktorki, ale także… grafika koncepcyjna, która została ukazana podczas DC FanDome 2021. 

Ma to sens, szczególnie kiedy weźmie się pod uwagę występ Michaela Keatona, który ponownie wcieli się w Mrocznego Rycerza i ponoć przekaże pałeczkę młodej heroinie. Czyżby tym sposobem miał także sprezentować jej nowy kostium? Pewnie przekonamy się już niedługo!

Za scenariusz do Batgirl odpowiada Christina Hodson (Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn, Bumblebee), reżyserią zajmują się Adil El Arbi oraz Bilall Fallah (Bad Boys For Life, Gangsta). Obok Leslie i Michaela na ekranie pojawią się także J.K. Simmons (Komisarz Gordon) i Brendan Fraser (Firefly), a ostatnio ogłoszono, że do obsady dołączyli Jacob Scipio​​​​​​, Rebecca Front, Corey Johnson i Ethan Kai, ale nie wiadomo jeszcze, w kogo mieliby się wcielić. 

Premiera Batgirl ma podobno odbyć się gdzieś w 2022 roku i wyłącznie na HBO MAX, które także ponoć ma zadebiutować w naszym kraju już niedługo. Na ten moment nie posiadamy informacji, czy film będzie puszczany u nas w kinach, czy wyłącznie w cyfrowej dystrybucji.

Odwiedź nasze social media! Jeśli lubisz zamieszczane przez nas materiały i chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na scroll.morele.net – koniecznie zajrzyj na nasz facebookowy profil. Zapraszamy też na scrollowy instagram, gdzie bliżej zapoznasz się z naszą redakcją!

Reklama

Sprawdź też:

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.