1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Baby Shark pojawi się jako pełnometrażowy film!

Rozrywka

16.02.2022 12:13

Baby Shark pojawi się jako pełnometrażowy film!

Filmy i seriale Newsy
7
0
0
7
0

Baby Shark, a może Bejbi Szark? To piosenka, którą zna większość dzieci i co ciekawe wielu dorosłych! Słodka piosenka dla najmłodszych podbiła świat, a jej ekspansja stale się powiększa. Tym razem mały rekin trafi do kin.

Jak donosi źródło, Paramount opublikował informację o potwierdzeniu produkcji filmu Baby Shark. Premiera o małym, uroczym rekinie zaplanowana jest na 2023 rok, dokładna data nie jest na ten moment znana. Polegając na informacjach na ten moment, to praktycznie nie posiadamy żadnych szczegółów jak konkretnie będzie wyglądał film.

Produkcją zajmie się Nickelodeon Animation i Pinkfong Company. Jedno wiemy, na pewno pojawi się tam zaraźliwa piosenka Baby Shark do do dodo do… Jeżeli zabierzesz na ten film swoje dziecko, to z pewnością zapamiętacie utwór do końca życia.

Wiadomość o nadchodzącym filmie została ogłoszona na Paramount Plus wraz z innymi zbliżającymi się nowościami. Wśród nich znajdzie się drugi sezon serialu Halo i Knuckles. Warto napomnieć, że Baby Shark to pierwszy utwór na świecie, który osiągnął 10 miliardów wyświetleń na platformie YouTube. Nawet pierwszy film opublikowany na tym serwisie pt. Me at the zoo, posiada mniej odsłon.

Sprawdź też: Baby Shark bije rekord wyświetleń! Piosenka dla dzieci z największą liczbą odsłon.

Z czego wynika sukces Baby Shark?

Sukces piosenki o małym rekinie wynika głównie z cudownie stworzonej melodii i masowych udostępnień w social mediach. Do wygenerowania tak ogromnej liczby wyświetleń przyczynił się także TikTok, ponieważ do tej piosenki nagrywano mnóstwo filmików. Skoczne rytmy, urocze animacje, to wszystko trafia do dzieci, czyli potężnej grupy odbiorców – idealny przepis na sukces.

Aby otrzymać więcej informacji na temat premiery filmu Baby Shark, musimy uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Z pewnością, gdy do niej już dojdzie, to podzieli ona los piosenki, będzie to rekordowo oglądany film wśród dzieci. A czy Ty znasz piosenkę o małym rekinie? A może nucisz ją teraz w głowie? Daj znać w komentarzach.

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

Reklama
7
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.