among us

Rozrywka

18.01.2022 11:49

Among Us i plany na 2022 rok! Co wymyślili twórcy?

Gry Newsy
12
0
2
12
0

Among Us to gra, która dopiero po pewnym czasie od swojej premiery, wystrzeliła pod względem popularności. Tytuł jest ogrywany cały czas, a producenci ogłosili swoje plany rozwoju gry na obecny rok. Czego możemy się spodziewać?

InnerSloth to studio świętujące sukces swojej gry w 2020 roku – wtedy Among Us stało się najpopularniejszym tytułem. 17 stycznia deweloperzy opublikowali na swojej stronie tak zwaną „mapę drogową”, czyli plany rozwoju gry o fasolkach w perspektywie 2022 roku. Co ciekawego możemy się dowiedzieć od twórców?

Na samym starcie otrzymujemy informację, że plany na obecny rok są ekscytujące. Oczywiście nie możemy poznać dokładnych szczegółów, bo to tajne dane, choć rąbek tajemnicy został nam uchylony. Główny priorytet firmy to lista znajomych oraz poprawa jakości życia. 

Sprawdź też: Among Us w VR? Oficjalny trailer już w sieci!

Na niezliczone prośby użytkowników, twórcy pracują nad dodaniem listy przyjaciół, ponieważ obecnie jej nie było. Deweloperzy zdają sobie sprawę, że w takiej komunikacyjnej grze można poznać wiele ciekawych osób, więc szkoda by było tracić z nimi kontakt. To zrozumiałe, tak samo uważają twórcy – dodania listy znajomych powinniśmy się spodziewać już niedługo.

Mapa planów przedstawionych przez deweloperów Among Us | źródło: innersloth.com

Pod słowami „poprawa jakości życia” kryją się plany na poprawienie doświadczeń podczas korzystania z gry. Rozchodzi się tutaj min. o zmiany w tworzeniu konta, realizacji Cosmicube czy wyborze czatu. Oczywiście to nie wszystko, twórcy w skrócie chcą, aby gra była bardziej intuicyjna. InnerSloth opublikował grafikę prezentującą plany na rozwój. Cały post jest napisany dość chaotycznie, a autorka wpisu edytowała wiadomość na samym początku. Widnieje tam informacja, że w sekcji planów powinna się znaleźć mapa 5, ale zapomniała jej tam umieścić – oni to mają luz w tym gamedevie. Tak czy inaczej, twórcy pracują nad nią, to dobra wiadomość!

Among Us – co nowego w planach? Więcej informacji

Oczywiście to nie koniec cennych informacji, choć te poprzednie były zdecydowanie jednymi z ważniejszych. W grafice umieszczonej na stronie i Twitterze, możemy wyczytać, że otrzymamy więcej zadań i wsparcie nawet do rozgrywki 15 osobowej. Gra w 10 osobowym zespole już była interesująca, ponieważ ciężko było rozgryźć kto jest impostorem. Możliwość większych rozgrywek zapowiada się ciekawie.

W sekcji planów możemy zobaczyć także, że twórcy planują zaimplementować więcej zadań na pokładzie statku, więcej kostek, a także nowy tryb (chyba?) w stylu zabawy w chowanego. Refleksyjnym zagadnieniem jest także okienko zapowiadające kolaborację. Jakie współpracę twórcy mieli na myśli? W mojej opinii możemy spodziewać się swego rodzaju sezonów, tak jak ma to miejsce w Fortnite. Być może te kolaboracje będą się wiązać z pewnymi zmianami np. w wyglądach swoich fasolek – to oczywiście moje spekulacje. Podobne komentarze także znalazły się pod postem na Twitterze.

Sprawdź też: Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu | styczeń 2022

Co więcej, twórcy Among Us nie podają konkretnych terminów. Nie mamy zatem pewności kiedy zostaną zaimplementowane takie dodatki jak np. lista znajomych. Pocieszające jest jednak to, że deweloperzy nie zapominają o swojej grze i ciągle pragną ją rozwijać. Co sądzisz o planach rozwoju gry Among Us? Czy grałeś już w kosmiczne fasolki? Zostaw komentarz!

Chcesz skonfigurować i zamówić idealny komputer dla siebie? Wiemy, że nie jest to takie proste, na jakie wygląda… Wszystkim spragnionym pomocy w tym trudnym zadaniu polecamy nasz obszerny materiał: Konfigurator zestawu komputerowego PC. Wybieramy podzespoły do wymarzonego peceta. W artykule omawiamy dokładnie wszystkie kwestie, jakie należy brać pod uwagę podczas zakupu sprzętu komputerowego. Konfigurator zestawu komputerowego PC to narzędzie, które pomoże laikom w zbudowaniu pierwszego, w pełni autorskiego komputera. Dzięki niemu i kilku naszym wskazówkom, każdy poradzi sobie z doborem pasujących do siebie podzespołów, zapewniających odpowiednią wydajność.

źródło zdjęć: innersloth.com

12
0

Podziel się:

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *