1. Scroll
  2. /
  3. Promocje
  4. /
  5. Zipro promocja – kolejny tydzień rabatów rozpoczęty na morele.net!

Promocje

17.01.2022 10:32

Zipro promocja – kolejny tydzień rabatów rozpoczęty na morele.net!

Gadżety Newsy
3
0
0
3
0

Zipro to marka oferująca różnorodny sprzęt do ćwiczeń. Sklep internetowy morele.net, przygotował maraton promocji na maszyny i akcesoria, umożliwiające rozpoczęcie noworocznych ćwiczeń z mocnym przytupem!

Dobrnęliśmy do półmetka promocji na sprzęt od Zipro. Na czym polega wyprzedaż? Morele.net przez okres miesiąca, co tydzień, publikuje nową gamę sześciu przedmiotów objętych promocją. Warto na bieżąco nadzorować tę stronę, aby zobaczyć co aktualnie objęte jest rabatem.

Pamiętaj, kod promocyjny na grupę maszyn i akcesoriów od Zipro jest ważny tylko przez 7 dni! Przy użyciu kuponu znajdującego się na stronie możesz obniżyć cenę nawet o 10%! Od 17.01.2022 do 23.01.2022, w sprzedaży pozostają poniższe produkty:

Aktualnie osoby chętne, by poprawić swoją kondycję fizyczną, znajdą w promocji min. orbitrek, bieżnię, rower, a nawet wioślarza! Akcesoria do fitnessu także się znajdą. Postanowienia noworoczne nie muszą być ciężkie do zrealizowania. W poniedziałek, 24 stycznia zostaną ogłoszone nowe, ostatnie produkty od Zipro w promocji. Śpiesz się i nie zwlekaj, taka wyprzedaż może się prędko nie powtórzyć.

Produkty od Zipro pomogą Ci zrealizować Twoje sportowe cele. Dzięki nim, niezależnie jaką powierzchnią dysponujesz w swoim mieszkaniu czy domu, zamienisz ją w domową siłownię. Trzymamy kciuki za Twój trening!

Jednak to nie jest wszystko.Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

3
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.