PS Plus jest niezbędne do grania online. - Scroll

Promocje

04.02.2022 17:17

PS Plus w gigantycznej przecenie – sprawdź promocję

Konsole Newsy
8
2
0
8
2

PS Plus (PlayStation Plus) jest aktualnie na wielkiej promocji. Usługa jest niezbędna do grania online z przyjaciółmi, ale dodatkowo gwarantuje darmowe gry co miesiąc. Idealna okazja na wykupienie subskrypcji!

PS Plus jest tańsze o 50% przy kupowaniu trzy-miesięcznej subskrypcji. Abonament PlayStation Plus jest niezbędny do prowadzenia rozgrywek online w którejkolwiek z gier w bibliotece. Dodatkowo co miesiąc oddawane w ręce graczy są trzy gry, które można dodać do swojej biblioteki za darmo. Taka okazja może tylko poprawić Twoje doświadczenia z gry, jeżeli dotychczas grałeś solo, oraz może być opłacalna w zależności, które z gier zdecydujesz się dodać do swojej kolekcji.

Promocja trwa do 13 lutego i dostępna jest wyłącznie dla użytkowników, którzy nie mają aktywnej subskrypcji PlayStation Plus w momencie transakcji.

Lutowa oferta PS Plus jest ciekawa i na pewno umili oczekiwanie na premiery innych tytułów. 

Blizzard ma bardzo ciekawe projekty w piecu, które powoli się dopiekają. Właśnie dostaliśmy informację Blizzard zapowiada nowego Warcrafta… na smartfony – zobacz co Kuba o niej się dowiedział. Zagrałbyś w Warcrafta na telefonie?

Graczom oddane zostają:

  • EA Sports UFC 4 – tytuł pozwala nam na wcielenie się w amatora sportów walki i poprowadzenie go na szczyt kariery i sławy. Gra oferuje płynne kombinacje ciosów oraz elastyczną i autentyczną rozgrywkę w stójce, podczas gdy przebudowana mechanika obaleń i parteru zapewnia większą kontrolę w kluczowych zmaganiach w oktagonie.
  • Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure – gra zbudowana na silniku Borderlands jest sesją gry fabularnej prowadzonej przez Tinę, w jej postrzelonym świecie Wonderlands. Kto grał w Borderlands ten już wie czego się może spodziewać, kto nie grał będzie miał wybuchową niespodziankę.
  • Planet Coaster: Console Edition – jest to symulator projektanta i właściciela parku rozrywki. Można budować najdziwniejsze kolejki górskie lub sięgnąć po gotowe schematy. Szukając inspiracji można skorzystać z  Frontier Workshop i wykorzystać najlepsze światowe projekty w swoim rozwijającym się imperium. Oferta wyłącznie dla PS5.

Nie pozwól takiej okazji przejść Ci koło nosa!

Interesuje Cię sprzęt firmy Apple, a może masz już iPhone’a albo MacBooka? Regularnie donosimy o wszystkim, co dotyczy kultowej firmy. Od nas dowiesz się, jakie plany ma Apple na przyszłość! A wyglądają one dość obiecująco, jednych zainteresują Gogle AR, a innych elektryczne i autonomiczne samochody tego producenta. Jak co roku, gorący okres zapowiada się na jesień, kiedy to pewnie zobaczymy iPhone 14. Apple osiągnęło niebywały sukces, toteż często zastanawiamy się na łamach Scrolla, skąd się on wziął i czym wyróżniają się produkty tej firmy. Śledźcie nas na bieżąco – na pewno dowiecie się, dlaczego 4 z 5 najpopularniejszych smartfonów to iPhone!

8
2

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *