plebiscyt ithardware

Promocje

16.03.2023 15:05

Plebiscyt ITHardware – zagłosuj i wygraj RTX 3060 Ti

Newsy Podzespoły
6
0
0
6
0

Plebiscyt ITHardware for Gamers 2023 już ruszył! To powróciwszy po dłuższej przerwie głosowanie, w którym przyznawane są nagrody m.in. najlepszym urządzeniom czy akcesoriom z zeszłego roku, Jak zagłosować oraz co można wygrać? Zapraszam do lektury!

W plebiscycie ITHardware for Gamers 2023 do wygrania jest aż 120 nagród! Główną z nich jest karta graficzna GeForce RTX 3060 Ti GDDR6X, także z pewnością jest o co walczyć. Głosować można na np. najlepsze dyski, podzespoły, myszki, marki czy nawet nasz sklep Morele! Co należy zrobić, żeby wziąć udział?

Plebiscyt ITHardware został podzielony na trzy główne etapy, trwające przez miesiąc. Pierwsza część, trwająca dwa tygodnie, to etap zgłoszeń, w którym każdy może dodać swoje ulubione urządzenie w danej kategorii. 

Redakcja wytypowała również pięć produktów w tej fazie. Jeśli produkt zostanie zgłoszony wystarczającą liczbę razy, pojawi się on w drugim etapie plebiscytu. Pierwszy etap rozpoczyna się 14 marca 2023 roku i potrwa do 28 marca 2023 roku. 

Aby wziąć udział w plebiscycie, należy spełnić poniższe założenia: 

 • Poprawnie zgłosić produkt w pierwszym etapie
 • Poprawnie zagłosować w drugim etapie
 • Odpowiedzieć na pytanie konkursowe

Plebiscyt ITHardware For Gamers 2023 – etap 1

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Jak wygląda pierwszy etap plebiscytu ITHardware for Gamers 2023? Każdy czytelnik ma może dodać jeden produkt z każdej kategorii. OStateczny termin to 28.03.2023 i wtedy rozpocznie się etap. Jak poprawnie wypełnić formularz?

 1. W odpowiedniej rubryce wpisz model oraz markę
 2. Wpisz swój adres e-mail, na który zostanie wysłane potwierdzenie zgłoszenia
 3. Zaakceptuj postanowienia wyszczególnione w Regulaminie i rozwiąż CAPTCHA,
 4. Naciśnij w link aktywacyjny wysłany na podanego przez Ciebie maila

Gorąco was zachęcamy do zagłosowania na nasz sklep Morele.net! 🙂 Przypominajka – szansę na GeForce RTX 3060 Ti GDDR6X masz tylko wtedy, kiedy poprawnie wypełnisz zgłoszenie!

konkurs z nagrodami od ithardware for gamers 2023
Zagłosuj i zgarnij nagrody – to proste! | źródło: ithardware.pl

Etap 2 plebiscytu ITHardware for Gamers 2023 – głosowanie

Drugi etap plebiscytu ITHardware for Gamers 2023 to głosowanie. Każdy ma możliwość oddania głosu na maksymalnie dwa produkty z każdej kategorii, jednak trzeba zagłosować na co najmniej jeden z każdej kategorii, aby zgłoszenie było ważne. Głosowanie rozpocznie się 28 marca 2023 i potrwa 14 dni, po czym nastąpi trzeci etap, w którym zostaną wyłonieni zwycięzcy w każdej kategorii produktowej. 

Sprawdź też: Nowe technologie – najważniejsze wiadomości technologiczne

W drugim etapie głosowanie jest połączone z udzieleniem odpowiedzi na pytanie konkursowe plebiscytu, a odpowiedź na nie jest konieczna, aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie karty graficznej GeForce RTX 3060 Ti GDDR6X. W jaki sposób poprawnie zagłosować?

 1. Zagłosuj na przynajmniej jeden i maksymalnie dwa produkty w każdej kategorii
 2. Wpisz swój adres e-mail, na który zostanie wysłane potwierdzenie zgłoszenia
 3. Zaakceptuj postanowienia w Regulaminie i wypełnij CAPTCHA
 4. Odpowiedz na pytanie konkursowe
 5. Kliknij w link aktywacyjny, który został wysłany na Twój adres e-mail
Takie nagrody idzie zgarnąć w plebiscycie! Chyba warto, prawda? | źródło: ithardware.pl

Ostatni etap plebiscytu ITHardware For Gamers 2023 – wyniki

W dniu 14 kwietnia 2023 roku zostaną ogłoszone wyniki Plebiscytu ITHardware For Gamers 2023, gdzie zwycięzcą będzie produkt lub marka z największą liczbą głosów. Nagrodą dla producentów lub marki będzie specjalnie przygotowana statuetka, a wszystkie poprawne zgłoszenia czytelników zostaną poddane analizie, przy czym zwycięzcą będzie zgłoszenie, które najbardziej spodobało się organizatorom konkursu.

Dlaczego warto wziąć udział w plebiscyście? Ponieważ można wygrać wiele nagród! W tym sprzęt gamingowy tak jak fotel, klawiatura lub karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti GDDR6X. Zwycięzcy dowiedzą się o wygranej drogą mailową. Przed wzięciem udziału w konkursie, warto zapoznać się z regulaminem, który dostępny jest na stronie Plebiscytu.

Sprawdź też: Sprzęt dla graczy – czy w tej kwestii producenci osiągnęli już swój szczyt?

Nagrody w ITHardware for Gamers 2023 

Jeśli poprawnie zgłosisz swój produkt w co najmniej jednej kategorii w etapie 1, zagłosujesz na co najmniej jeden produkt w każdej kategorii w etapie 2 (maksymalnie dwa produkty na jedną kategorię) oraz odpowiedzisz na pytanie konkursowe, będziesz miał szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród! Spośród wszystkich zgłoszeń wybranych zostanie 120 szczęśliwców. Otrzymają oni sprzęt gamingowy lub kod aktywujący roczną licencję w oprogramowaniu EaseUS Partition Master. Co takiego jeszcze można wygrać?

 • Miejsce 1 – karta graficzna KFA2 NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti GDDR6X 1-Click OC
 • Miejsce 2 – Fotel gamingowy Genesis Nitro 650
 • Miejsce 3 – Klawiatura gamingowa Genesis Thor 303 TKL Silent Switch
 • Miejsca 4-120 – kod aktywujący roczną licencję oprogramowania EaseUS Parition Master

Z góry dziękujemy za wszystkie głosy oddane na nasz sklep Morele.net! Gorąco was zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie ITHardware for Gamers 2023 – jak widać, nagrody są naprawdę pokaźne! 🙂 

6
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *