jak przyśpieszyć ciążę w the sims 4

Poradniki

22.01.2024 12:51

Jak przyśpieszyć ciążę w The Sims 4 – poradnik

Gry
5
1
0
5
1

Dziecko w brzuchu kopie nie do wytrzymania? Dowiedz się w naszym poradniku, jak przyśpieszyć ciążę w The Sims 4. Poznaj też tajniki na to, jak wpłynąć na płeć dziecka i liczbę noworodków. Czy to w sposób naturalny, czy za użyciem kodów do gry.

Okazuje się, że nawet growa ciąża to trudna przeprawa. Dlatego Simiarze bezustannie szukają rozwiązań na to, by możliwie jak najszybciej mieć ją za sobą. Nic dziwnego. Też wolę, kiedy mój Sim wkracza w nastoletni wiek i odrabia prace domowe, a nie wprowadza nieporządek i nie daje się wyspać. Wobec tego zapraszam Cię do zapoznania się rzeczonym zagadnieniem i poznania kilku fajnych wskazówek co do ciąży w The Sims 4.

Jak przyśpieszyć ciążę w The Sims 4 – krok po kroku

  1. Naciśnij jednocześnie klawisze CTRL+SHIFT+C, a następnie wpisz testingcheats true, aby aktywować kody.
  2. W tej samej konsoli wpisz add_buff buff_Pregnancy_Trimester3, by przyśpieszyć ciążę w The Sims 4.
  3. Wpisz kod sims.add_buff buff_Pregnancy_InLabor, żeby rozpocząć poród.
-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

W przypadku kodu Trimester możesz użyć liczb od 1 do 3, aby przesunąć ciążę na dowolny etap – im liczba wyższa, tym bliżej porodu. Możesz też bezpośrednio przejść do narodzin dziecka, wpisując drugi wspomniany kod z końcówką InLabor. Jest to jedyny sposób na to, aby przyśpieszyć ciążę w The Sims 4. Nie ma innego i bardziej naturalnego rozwiązania, a przynajmniej nie w tym wypadku.

Jak wpłynąć na płeć dziecka w Simsach?

Niektóre portale mogą donosić, że nie ma możliwości wpłynąć na płeć dziecka w Simsach – a to nieprawda! Jest, i otwarcie podają ją sami twórcy. Dlatego jeśli poza przyspieszeniem ciąży w The Sims 4 wolisz jeszcze, żeby to był chłopczyk lub dziewczynka, sprawdź poniższe sposoby. Co najważniejsze, przy dwóch z nich wcale nie musisz używać żadnych kodów do gry. To podejmowane przez Ciebie aktywności mają znaczenie. Im wcześniej zaczniesz się nimi interesować, tym lepiej!

rodzice uczą się razem z dziećmi w the sims 4
Okazuje się, że dziecko trzeba by jeszcze czegoś nauczyć przed narodzinami | źródło: Steam

Co trzeba zrobić, żeby urodziła się dziewczynka w The Sims 4?

  • Jedz truskawki – dzięki nim szanse na urodzenie dziewczynki się zwiększają. Dziko rosnące truskawki znajdziesz w Wierzbowej Zatoczce. W przypadku posiadania przez Ciebie dodatku Wiejska sielanka lub Miejskie życie, zakup truskawki na stoisku z jedzeniem. W ostateczności wyhoduj je z nasion samodzielnie dzięki dodatkowi Cztery Pory Roku.
  • Słuchaj popu – wystarczy, że użyjesz zestawu stereo. Wybierz opcję Słuchaj, a następnie zmień gatunek na pop. Pamiętaj, że Twój Sim musi słuchać go aktywnie – nie wystarczy znajdować się w tym samym pomieszczeniu, gdzie leci wspomniana muzyka.

A co zrobić, żeby urodził się chłopczyk?

  • Jedz marchewki – one z kolei mają wpływ na urodzenie się chłopca. Dzikie marchewki odnajdziesz w Oazie Zdrój. Kupno marchewek lub hodowanie jest możliwe w zależności od posiadanych przez Ciebie dodatków.
  • Słuchaj muzyki alternatywnej – podobnie niech Twój Sim wsłucha się w muzykę tak, by nie wylatywała mu drugim uchem.

Zmiana płci w kreatorze Simów

W ostateczności, gdy mimo starań i przyspieszenia ciąży w The Sims 4 płeć dziecka nie jest tą pożądaną, użyj kodu cas.fulleditmode. Ten przeniesie Cię do kreatora Simów. Później naciśnij na portret dziecka przytrzymując klawisz Shift i zmień jego płeć. Pamiętaj, wcześniej musisz aktywować kody do gry.

Sprawdź też: Zmiana daty urodzenia na FB – jak to zrobić?

Co zrobić, aby w The Sims 4 urodziły się bliźniaki lub trojaczki?

Aby zwiększyć prawdopodobieństwo urodzenia się bliźniaków lub trojaczków, należy zakupić cechę Płodny. Znajdziesz ją w sklepie z nagrodami z menu aspiracji. Jej koszt to 3,000 punktów satysfakcji. Dla przypomnienia – punkty satysfakcji zdobywasz dzięki spełnianiu kaprysów Sima. Cecha Płodny wpływa także na skuteczność samego starania się o dziecko, innymi słowy to nadal odpowiedź na to, jak przyspieszyć zajście w ciążę w The Sims 4.

buntujący się nastolatkowie w the sims 4 z matką
Żebyś tylko nie spotkał się z Kosiarzem przez stres spowodowany bliźniakami | źródło: Steam

Jeśli posiadasz pewne rozszerzenia, to istnieją dodatkowe sposoby na ciążę bliźniaczą lub trojaczą. W dodatku Ucieczka w plener możesz stworzyć eliksir płodności z jeżyn, królika z kurzu, fałszywych i prawdziwych smardz. W Dzień Spa możesz poprosić o masaż wzmagający płodność. A w Miejskim Życiu zwróć uwagę na to, czy parcela nie ma czasem cechy Na linii mocy.

Mężczyzna w ciąży – czy to możliwe?

Jak najbardziej! Wystarczy, że podczas Sima wybierzesz dla niego możliwość zajścia w ciążę. Simowie mogą mieć zarówno męskie, jak i kobiece preferencje. Związki tej samej płci mogą zdecydować się na dziecko wybierając opcję Dziecko dzięki nauce – tutaj nie trzeba myśleć o przyspieszaniu ciąży w The Sims 4. Etap ciąży jest zupełnie pomijany.

Już wiesz, jak przyśpieszyć ciążę w The Sims 4

A nawet jak zupełnie ją pominąć i cieszyć się nowo narodzonym bobasem. Mam nadzieję, że powyższe porady, jak przyspieszyć ciążę w The Sims 4 przyniosły rezultat w rozgrywce. W przypadku jedzenia truskawek czy marchewek dla uzyskania konkretnej płci, no, nie ma gwarancji, że to się uda, jednak jest jak najbardziej możliwe. W razie czego zawsze możesz ratować się kodami.

morele w google news
5
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *