darmowe v-dolce sposoby

Poradniki

07.03.2022 12:48

Darmowe V-dolce w Fortnite – jak je zdobyć?

Gry
237
30
12
237
30

Darmowe V-dolce w Fortnite? Jak najbardziej jest to możliwe. Z poniższego artykułu dowiesz się, co trzeba zrobić, aby otrzymać wirtualną walutę w grze. Mała uwaga – generatory i strony z nagrodami to oszustwo! 

Jeżeli gracie w Fortnite, to pewnie niejednokrotnie przeszło wam przez myśl, czy jest jakiś sposób na darmowe V-dolce. Otóż metod na pozyskanie darmowej waluty w grze Epic Games nie brakuje, a niektóre z nich zapewne już znacie. Niestety jest mały haczyk – nowi gracze muszą obejść się ze smakiem. Dlaczego?

fortnite v-dolce
Jedynym sposobem na darmowe v-dolce w Fortnite jest karnet bojowy | źródło: materiały własne

Darmowe V–dolce – jak je zdobyć?

Darmowe V-dolce można uzyskać w Fortnite na 8 różnych sposobów. Niestety 6 z nich działa wyłącznie w jednym przypadku – kiedy jesteś fundatorem. Co to oznacza?


Fundator to osoba, która zdecydowała się na zakup Fortnite: Ratowanie Świata, zanim gra wyszła z fazy wczesnego dostępu. Dlatego, tak jak wcześniej zostało wspomniane, nowi gracze niestety będą mieli nieco pod górkę.

Oto wszystkie sposoby, jak zdobyć darmowe V-dolce:

Fortnite

W Fortnite V-dolce można zdobyć poprzez wykonywanie zadań i zwiększanie swojego poziomu karnetu bojowego. Niestety, jeżeli chodzi o darmowy battle pass, to przez 100 poziomów nazbiera się ich zaledwie 300. Dlatego warto pomyśleć nad jednorazową inwestycją w karnet, gdyż dzięki niemu można zdobyć aż 1500 V-dolców!

Fortnite: Ratowanie świata 

Jeżeli należycie do grona szczęśliwców, którzy mają status fundatora, to sposobów na pozyskanie darmowej waluty jest aż 6. Wszystkie zarobione „monety” przechodzą także na battle royale:

  1. Codzienne zadania (od 50 do 100 V-dolców)
  2. Codzienne logowanie (do 10 000 V-dolców w skali roku)
  3. Misje ograniczone czasowo
  4. Główna fabuła
  5. Zadania poboczne
  6. Specjalne wydarzenia
darmowe v-dolce jak zdobyć
Choć tryb Ratowania Świata jest dalej dostępny, tak niestety nie oferuje on statusu fundatora | źródło: materiały prasowe

Fortnite: Ratowanie świata – jak zostać fundatorem?

Niestety, oficjalnie nie można już zostać fundatorem Fortnite i tym sposobem zdobywać mnóstwo darmowych V-dolców. Mimo wszystko istnieją jeszcze dwa sposoby, dzięki którym nowe osoby mogą uzyskać ten status.

Pierwszy z nich jest wbrew polityce Epic Games. Chodzi o oferty lub aukcje z kontami, które takowy status posiadają. Można spróbować swojego szczęścia, ale zdecydowanie tego odradzamy – w każdej chwili może to zakończyć się blokadą takowego konta.

Drugi sposób niestety nie należy do najtańszych. Istnieje bowiem specjalny pakiet Fortnite Eon, dzięki któremu także można stać się fundatorem. W czym tkwi haczyk? Obecnie jest to wydatek rzędu około 800 zł, dlatego też trzeba być bardzo uważnym przy zakupie, gdyż o oszustwo nie jest trudno.

Generator V-dolców? Zdobywaj nagrody? Oszustwa i scamy

W trakcie poszukiwań sposobów na darmowe V-dolce zapewne niejednokrotnie natknęliście się na rzekome generatory V-dolców czy strony zarzekające się, że za wykonanie konkretnych zadań otrzymacie walutę do gry. 

Jakie proste i piękne byłoby życie, gdyby to działało. Unikajcie tego typu podejrzanych stron jak ognia! Żaden generator nie zapewni Wam darmowych V-dolców. Co innego może być ze stronami z „nagrodami”, ale przez ich wysyp obecnie trudno zweryfikować, które faktycznie działają.

v-dolce cena
Tak obecnie prezentują się ceny poszczególnych pakietów v-dolców | źródło: materiały własne

Sprawdź też: Jak zwiększyć FPS w Fortnite – jak mieć więcej FPS i poprawić płynność w Fortnite?

V-Dolce – cena. Ile kosztuje wirtualna waluta Fortnite?

Jeżeli nie jesteście fundatorami, a liczba V-dolców z karnetu Wam nie wystarcza i po prostu już decydujecie się na ich kupno, to opcji ich zakupu jest kilka. Można zakupić wyłącznie samą walutę – dostępne są cztery pakiety:

  • 1000 V-Dolców – 27,99 zł
  • 2800 V-Dolców – 70,99 zł
  • 5000 V-Dolców – 113,29 zł
  • 13 500 V-Dolców – 283,49 zł

Oprócz tego w sklepie można znaleźć pakiety, które poza np. skinem i innymi elementami posiadają także dodatkowe V-dolce. Każdego sezonu pojawia się między innymi tzw. Pakiet startowy, który kosztuje 13,99 zł i wraz ze wszystkimi dodatkami kosmetycznymi na konto wpada aż 600 V-dolców.

Jeżeli tylko pojawią się jakieś nowe sposoby na zdobycie darmowych V-dolców, to niezwłocznie Was o tym poinformujemy. Na ten moment to są wszystkie dostępne metody.

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się, jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

Źródło informacji: epicgames.com

237
30

Podziel się:

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *