darmowe spiny coin master na scroll morele lista linków

Poradniki

08.04.2024 09:28

Darmowe spiny Coin Master – free spins na kwiecień 2024

Gry Telefony i tablety
11
2
1
11
2

Chcesz szybko ulepszyć swoją wioskę? Nie bez darmowych spinów Coin Master. Tak zwane w oryginale “free spins” są niczym innym, jak darmowymi zakręceniami, dzięki którym gracz Coin Master może na automacie do gry otrzymać monety i inne nagrody.

Monety w następstwie możesz wykorzystać do ulepszenia wioski, czyli do clou Coin Master. W wypadku wykręcenia tarczy lub topora, kolejno obronisz lub zaatakujesz wioskę (może dopuścisz się zemsty). Ewentualnością jest jeszcze ikoniczna świnia-złodziejka, która para się kradzieżą. Cokolwiek by to nie było, zdobywasz to wyłącznie za użyciem automatu do gry, do którego potrzebujesz darmowych spinów – cogodzinne uzupełnienie nie jest wystarczające. Dla większej liczby zakręceń natomiast musiałbyś normalnie sięgnąć po portfel. Czy to rzeczywiście konieczne? Absolutnie nie. Wystarczy, że wykorzystasz nasze darmowe spiny Coin Master – aktualizowane każdego miesiąca. Zachęcamy do dodania naszej strony do zakładki i bycia na bieżąco.

Dzisiejsze darmowe spiny Coin Master

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Czy darmowe spiny Coin Master przedawniają się?

Tak. Wszystkie linki do darmowych spinów Coin Master są aktywne nie dłużej niż przez 3 dni. Przedawnione już nie zadziałają. Z jednej strony, jeśli nie chcesz przegapić zakręceń za friko, najlepiej, żebyś odwiedzał naszą stronę codziennie. Z drugiej 3 dni to wystarczająco, a w przypadku przegapienia jednego dnia nic złego się nie stanie. Tak czy owak, warto nie odmawiać ich sobie w zupełności.

wygrana monet na automacie coin master dzięki zakręceniom
Darmowe spiny w Coin Master = darmowe monety!

Jak zdobyć darmowe spiny w Coin Master?

Darmowe zakręcenia w Coin Master zdobędziesz za użyciem powyższych linków. To najłatwiejszy i najlepszy sposób, bo możesz używać go codziennie. Tych sposobów jest jednak więcej, a wszystkie możliwe wymienię poniżej. Wykorzystując wszystkie z pewnością dokonasz znacznych postępów. Free spins w grze zapewniają wyraźny skok w rankingach, albowiem każda rozbudowa wioski za wylosowane spinami monety, to krok dalej przed innymi.

Tych akcesoriów jako gracz Coin Master możesz potrzebować

Obserwuj Coin Master w social media

Przede wszystkim obserwuj oficjalny Facebook Coin Master oraz konto na platformie X gry. Twórcy wynagradzają lojalność swojej społeczności i zainteresowanie grą, od czasu do czasu promując linki do darmowych spinów Coin Master. Te właśnie linki znajdziesz u nas. Więc nawet jeśli nie masz czasu na przeglądanie social mediów, wystarczy, że zajrzysz na Scrolla.

Zaproś przyjaciół do Coin Master

Każde zaproszenie przyjaciela do wspólnej zabawy w Coin Master to 40 darmowych spinów. Mając na uwadze linki z naszej listy wydaje się to nie być zbyt dużą liczbą, ale to nadal free spins. Ponadto aktywna gra wraz ze znajomymi wynagrodzi to w kolejnych darmowych zakręceniach, obok których trudno przejść obojętnie.

Poproś przyjaciół o kolejne darmowe spiny

I tutaj główny benefit posiadania znajomych – normalnie i w grze Coin Master. Darmowe spiny można od nich wyprosić każdego dnia, do 100 free spins dziennie. To już wartość przynajmniej kilku codziennych linków. I jak widzisz, dodając kilka sposobów do siebie można naprawdę poczynić wyraźniejsze postępy w rozgrywce względem pozostałych.

Obejrzyj reklamę, zyskaj darmowe zakręcenia

Twórcy gier mobilnych, takich jak Coin Master, zarabiają nie tylko na zakupach w ich własnym sklepiku z growymi walutami, ale również na wyświetlaniu reklam. Nierzadko proponują rozwiązanie, w którym gracz może obejrzeć reklamę, a w zamian otrzyma on nagrodę. W tym przypadku są to darmowe spiny. W istocie za oglądanie reklam nie ponosisz żadnych kosztów, zatem cena kilkudziesięciu sekund oglądania jest jak najbardziej uczciwa.

Spinuj w Coin Master co 6 godzin

Albo tylko wtedy, kiedy masz co najmniej 30 dostępnych zakręceń. Powodem, dla którego nie warto zerować się z free spins jest to, że regularnie otrzymujesz darmowe zakręcenia od gry. Dzięki podwójnemu lub potrójnemu mnożnikowi, zachowując przy tym możliwie najwięcej spinów, jesteś w stanie otrzymać ich jeszcze więcej. W takim razie najlepiej odpalać Coin Master raz na 6 godzin: cierpliwość popłaca.

Ulepsz swoją wioskę

Ulepszanie wioski Coin Master to w końcu główny cel gry. Zdobywasz darmowe spiny po to, aby ją ulepszyć. A z każdym ulepszeniem, w nagrodę, otrzymujesz kolejne darmowe spiny. Wnioski? Nie czekaj z ulepszeniami bez przerwy i nie chomikuj zakręceń. Choć fakt, istnieją wioski, na których lepiej pozostać chwilę dłużej, ale aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz inny poradnik o wioskach Coin Master.

Bierz udział w wydarzeniach

Takich jak Coin Craze czy Village Mania, a to tylko jedne z wielu wydarzeń w Coin Master. Niektóre z nich gwarantują dodatkowe darmowe spiny lub inne korzyści, na przykład więcej monet lub ciekawsze wymiany. Jak pozostać z eventami na bieżąco? Wystarczy grać regularnie lub, jak wspominałem wcześniej, obserwować Coin Master w social media.

I najważniejsze: odwiedzaj Scrolla

Na Scrollu odnajdziesz najnowsze i aktywne linki do darmowych spinów Coin Master, które pomogą Ci podbić rankingi. Odwiedzaj nas codziennie, albo dodaj tę stronę do zakładek, by nie przegapić żadnej kolejnej aktualizacji i możliwie najbardziej ułatwić sobie zadanie.

Jak zdobyć 25 darmowych zakręceń?

25 darmowych zakręceń pojawia się regularnie w postaci linków do darmowych spinów. Może to być jeden link lub suma z kilku: wtedy mówimy o zdobyciu nawet setek darmowych spinów. Tak czy owak nie jest trudno otrzymać ich aż tyle. 25 spinów to zaledwie początek.

A jak zdobyć 400 darmowych spinów Coin Master?

Nie bawiąc się w sumowanie spinów z darmowych linków, jednorazowo 400 darmowych zakręceń można otrzymać podczas największych eventów. Tutaj przyda się wspomniane już śledzenie social mediów gry, jak i sama aktywność w niej, by nie przespać żadnej okazji.

Coin Master darmowe spiny generator – uwaga, scam!

Nie istnieje nic takiego, jak generator darmowych spinów Coin Master. Chociaż oszuści próbują uczynić proces generowania free spins jak najbardziej wiarygodnym, a to poprzez podawanie nazwy, paski wczytywania itd., to ostatecznie chcą wyłudzić pieniądze. Mają na to kilka sposobów, ale najpopularniejszym jest weryfikacja, czy nie jesteś robotem. Żeby udowodnić, że spiny odbiera człowiek, musisz wypełnić zadanie, które wiąże się zwykle z podaniem numeru telefonu i/lub wysyłaniem wiadomości SMS. Co kosztuje.

sklep w grze mobilnej coin masters w którym można kupić spiny znane także jako zakręcenia oraz monety
Jeśli musisz już zapłacić, zrób to poprawnie – w sklepie gry

W takim wypadku, jak widzisz, nie są to wcale darmowe spiny. I nawet nie spiny – zapewniam, że kiedy padniesz ofiarą takiego oszustwa, to wcale na końcu nie otrzymasz żadnej liczby darmowych spinów – poza tymi u nas lub rozdawanymi bezpośrednio w grze przez twórców.

Wiesz już wszystko, co powinieneś w temacie linków ze spinami

A gdyby dojrzało w Tobie przekonanie, że czegoś Ci brakuje, daj nam o tym znać w sekcji komentarzy. Odpowiemy na każde pytanie, jeśli tylko znamy poprawną odpowiedź. A gdyby któryś z linków nie działał, też nie omieszkaj dać nam znać. Życzymy szczęścia na automacie!

Czym jest Coin Master?

Coin Master jest grą mobilną na urządzenia z systemem Android oraz iOS, przeznaczoną do rozgrywki casualowej, czyli do włączenia raz na jakiś czas. Po swojej premierze zyskała ogromną popularność, a niedługo potem stała się w zasadzie jedną z najbardziej dochodowych mobilek.

Fundamentem rozgrywki Coin Master jest rozbudowa własnej wioski, jak i atakowanie wiosek pozostałych graczy z całego świata. Podstawową walutą są monety – te zdobywa się na automacie do gry. Żeby jednak nim zakręcić potrzeba tzw. spinów, a darmowe spiny znajdziesz m.in. u nas na portalu technologicznym Scroll. Każde zakręcenie gwarantuje albo kolejne, albo monety, albo możliwość zaatakowania cudzej wioski.

Gra pozostaje jednak bez jakiegoś konkretnego zakończenia. System postępów został skonstruowany w taki sposób, aby zapewnić każdemu graczowi wiele godzin zabawy, której kwintesencja tkwi w prostocie oraz losowości wspomnianego automatu.

Źródło: Coin Master, Game Compendium

11
2

Podziel się:

Komentarze (1)

Witam mógł bym jakoś zgarnąć dużo linków na Spiny które są jeszcze aktywne ponieważ otwierając jaki kolwiek link występuje problem że jest nie ktywny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *